BBC One Wales, Walia na żywo

Informacje o kanale:

BBC One Wales, Walia na żywo - OGLĄDAJ W TV

KRAJ NADAWCA NUMER KANAŁU
Wielka Brytania Wielka Brytania Freesat 101
Freeview 1
Sky 101
Virgin Media 101
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2E Europa V, 22000, 5/6 TAK
Astra 2G Europa H, 23000, 2/3 TAK
Intelsat 907 Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka V, 44100, 9/10 NIE

BBC One Wales, Walia na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

STRONA KOSZT KRAJ WYMAGANA REJESTRACJA LINK
BBC iPlayer darmowa Wielka Brytania tak Oglądaj
FilmOn darmowa Cały świat nie Oglądaj

Skomentuj - BBC One Wales

8-4 =

BBC One Wales - stacja telewizyjna/internetowa z Walii

BBC One Wales to stacja telewizyjna/internetowa, która została założona w 1964 roku. Jest to jedna z wielu stacji należących do brytyjskiego nadawcy publicznego - British Broadcasting Corporation (BBC). BBC One Wales jest dostępna dla widzów w całej Walii.

Stacja ta oferuje bogatą gamę programów, w tym wiele wydarzeń sportowych. Dzięki BBC One Wales możesz śledzić najważniejsze rozgrywki tenisowe z serii ATP. Link do kategorii "ATP" znajdziesz tutaj: https://tvsport.pl/kategoria/tenis/atp. Możesz również oglądać prestiżowy turniej Wimbledon, który jest transmitowany przez BBC One Wales. Link do kategorii "Wimbledon" znajdziesz tutaj: https://tvsport.pl/kategoria/tenis/wimbledon.

BBC One Wales ma długą historię transmitowania kluczowych wydarzeń sportowych. W przeszłości stacja ta była odpowiedzialna za transmitowanie takich imprez jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w Rugby czy Mistrzostwa Świata w Krykiecie. Dzięki temu widzowie mogli śledzić najważniejsze sportowe wydarzenia na żywo.

Obecnie BBC One Wales nadal transmituje wiele rozgrywek sportowych. Możesz śledzić najnowsze wyniki i emocje z turniejów ATP, korzystając z linku do kategorii "ATP" na stronie TV Sport: https://tvsport.pl/kategoria/tenis/atp. Jeśli interesuje Cię tenis i chciałbyś być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, to BBC One Wales jest idealnym źródłem informacji.

W przypadku miłośników tenisa, BBC One Wales jest również miejscem, gdzie można oglądać prestiżowy turniej Wimbledon. Link do kategorii "Wimbledon" na stronie TV Sport: https://tvsport.pl/kategoria/tenis/wimbledon. Dzięki temu możesz śledzić najważniejsze momenty tego wielkiego wydarzenia sportowego.

W skrócie, BBC One Wales to stacja telewizyjna/internetowa z Walii, która oferuje wiele emocjonujących wydarzeń sportowych. Dzięki niej możesz śledzić rozgrywki z serii ATP oraz turniej Wimbledon. Stacja ta ma również bogatą historię transmitowania kluczowych wydarzeń sportowych, takich jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej czy Igrzyska Olimpijskie. Jeśli interesuje Cię sport, BBC One Wales jest miejscem, które warto odwiedzić.

Już zagłosowałeś!