Regulamin


 1. Serwis tvsport.pl to strona internetowa stworzona i administrowana przez firmę NETSTEL Software Marcin Matusiak spółka jawna z siedzibą w Krakowie przy ul Zbożowej 3/18.
 2. W niniejszym regulaminie nazywana jest wymiennie serwisem, portalem, stroną lub tvsport.pl. Użytkownik to każda osoba która w jakikolwiek sposób korzysta ze strony tvsport.pl. Pojęcia administratorzy i moderatorzy są tożsame i odnoszą się do osób zarządzających serwisem.
 3. Niniejszy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu oraz warunki korzystania ze strony przez jej użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu.
 4. Serwis tvsport.pl udostępnia możliwość dodawania informacji i komentarzy przez użytkowników, zastrzegając jednocześnie, że:
  1. a) podlegają one moderacji przez administratora lub moderatora serwisu
  2. b) użytkownik bierze pełną odpowiedzialność za publikowane przez siebie treści na stronie tvsport.pl
 5. Zabrania się publikowania wypowiedzi sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami.
 6. W szczególności niedopuszczalne jest:
  1. a) używanie wulgarnych słów
  2. b) obrażanie innych osób
  3. c) publikowanie chronionych prawem autorskim nagrań bez zgody dysponentów tych praw lub linków do treści łamiących prawa autorskie.
  4. d) publikowanie treści o tematyce hazardowej, (w szczególności dot. zakładów bukmacherskich online)
  5. e) publikowanie treści o charakterze erotycznym
  6. f) publikowanie na stronie treści komercyjnych (np. reklam w postaci tekstowej jak i graficznej, zaproszeń o podłożu komercyjnym)
  7. g) publikowanie danych osobowych bez zgody osoby, które jej dotyczą oraz podawania się za inna osobę
  8. h) powielanie już istniejących wątków
  9. i) działanie na szkodę serwisu tvsport.pl
 7. Wszelkie teksty oraz elementy identyfikacji graficznej serwisu publikowane przez redakcję portalu są jej własnością. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez zgody serwisu jest zabronione. Redakcja dopuszcza możliwość publikacji zamieszczonych na stronie materiałów w celach informacyjnych, jednak z wyraźnym zaznaczeniem źródła/autora tekstu jako tvsport.pl
 8. Redakcja serwisu zastrzega, iż publikowane treści mają jedynie charakter informacyjny. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za skutki wynikłe z zastosowania się do opublikowanych treści.
 9. Redakcja zastrzega sobie prawo do jednostronnego decydowania o zawartości własnego serwisu.
 10. Administrator tvsport.pl zastrzega sobie prawo, by w każdej chwili móc zmodyfikować regulamin.
Już zagłosowałeś!