Benfica TV, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Benfica TV, Portugalia na żywo - OGLĄDAJ W TV

KRAJ NADAWCA NUMER KANAŁU
Angola Angola ZAP 24
Francja Francja Numericable 169
Orange TV France 444
SFR 617
Kanada Kanada Bell 886
Rogers Cable 793
Luksemburg Luksemburg Numericable Luxembourg 355
PostTV 433
Portugalia Portugalia Cabovisão 70
MEO 30
NOS 30
Vodafone Portugal 31
Szwajcaria Szwajcaria Netplus 552
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 36B Europa Wschodnia, Azja, Afryka V, 30000, 5/6 NIE
Hispasat 30W-5 Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

Benfica TV, Portugalia na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

STRONA KOSZT KRAJ WYMAGANA REJESTRACJA LINK
Benfica TV LiveMatch darmowa Cały świat tak Oglądaj

Skomentuj - Benfica TV

4+4 =

Benfica TV - portugalska stacja telewizyjna/internetowa

Benfica TV to stacja telewizyjna/internetowa założona w 2008 roku, która działa w Portugalii. Jest to jedna z najpopularniejszych stacji sportowych w kraju, specjalizująca się w transmisjach wydarzeń sportowych związanych z klubem piłkarskim SL Benfica.

Stacja Benfica TV transmituje wiele różnych wydarzeń sportowych, ale jej głównym fokusem są oczywiście rozgrywki piłkarskie. Na antenie można oglądać wiele meczów ligowych, w tym Primeira Liga, która jest najwyższą klasą rozgrywkową w Portugalii. Benfica TV jest również oficjalnym nadawcą rozgrywek Ligi Mistrzów, jednego z najbardziej prestiżowych turniejów klubowych w Europie. Można śledzić zarówno mecze grupowe, jak i fazę pucharową tej prestiżowej ligi.

Benfica TV ma również w swojej ofercie transmisje z innych dyscyplin sportowych. Na przykład, można oglądać mecze siatkówki z Ligi Mistrzów, która jest jednym z najważniejszych turniejów klubowych w tej dyscyplinie.

Historia Benfica TV jest bogata w kluczowe wydarzenia sportowe, które były transmitowane przez stację. Wiele ważnych meczów SL Benfica, zarówno w lidze portugalskiej, jak i w europejskich pucharach, było dostępnych dla widzów za pośrednictwem tej stacji. Benfica TV miała również przyjemność transmitować wiele emocjonujących spotkań Ligi Mistrzów, w których udział brał SL Benfica.

Obecnie Benfica TV nadal transmituje wiele rozgrywek sportowych. Można oglądać mecze Ligi Mistrzów, które są dostępne pod adresem https://tvsport.pl/kategoria/pilka-nozna/liga-mistrzow. Kibice piłki nożnej mogą również śledzić rozgrywki Primeira Liga na stronie https://tvsport.pl/kategoria/pilka-nozna/primeira-liga. Jeśli interesuje Cię siatkówka, to na Benfica TV można oglądać mecze Ligi Mistrzów pod adresem https://tvsport.pl/kategoria/siatkowka/liga-mistrzow. Ponadto, stacja transmituje również International Champions Cup, turniej piłkarski, który gromadzi najlepsze kluby z całego świata. Transmisje z tego turnieju można znaleźć na stronie https://tvsport.pl/kategoria/pilka-nozna/international-champions-cup.

Już zagłosowałeś!