VIVA, Kanada na żywo

Informacje o kanale:
  • Kraj:
    Kanada
  • Język:
    angielski
  • Strona www:

Skomentuj - VIVA

8+7 =

Czas założenia stacji

Stacja telewizyjna/internetowa "VIVA" została założona w 2001 roku.

W jakim kraju działa stacja

Stacja "VIVA" działa w Kanadzie.

Jakie wydarzenia sportowe są transmitowane w danej stacji

Stacja "VIVA" transmituje różne wydarzenia sportowe, w tym również piłkę nożną.

Jakie kluczowe sportowe wydarzenia były historycznie transmitowane przez stację

Stacja "VIVA" miała przyjemność transmitować wiele kluczowych sportowych wydarzeń w przeszłości. Jednym z nich było rozgrywanie meczów Serie A, włoskiej ligi piłkarskiej. Można było śledzić emocjonujące pojedynki najlepszych drużyn z Włoch na antenie stacji "VIVA".

Kolejnym ważnym wydarzeniem sportowym, które było transmitowane przez stację "VIVA", były eliminacje Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Fani piłki nożnej mieli okazję oglądać zmagania reprezentacji narodowych w walce o miejsce na najważniejszej imprezie piłkarskiej na świecie.

Informacje na temat rozgrywek jakie transmituje stacja

Stacja "VIVA" transmituje Serie A - włoską ligę piłkarską. Można śledzić najważniejsze mecze i emocjonujące pojedynki najlepszych drużyn z Włoch. Więcej informacji na temat Serie A można znaleźć tutaj.

Stacja "VIVA" transmituje również eliminacje Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Fani piłki nożnej mają okazję oglądać zmagania reprezentacji narodowych w walce o miejsce na najważniejszej imprezie piłkarskiej na świecie. Więcej informacji na temat eliminacji Mistrzostw Świata można znaleźć tutaj.

Już zagłosowałeś!