CBC, Kanada na żywo

Informacje o kanale:

CBC, Kanada na żywo - OGLĄDAJ W TV

KRAJ NADAWCA NUMER KANAŁU
Kanada Kanada Bell 1050
Shaw Direct 37
Satelita Region Parametry FTA
Anik F1R Ameryka Północna H, 30000, 3/4 NIE
Anik F2 Ameryka Północna V, 20500, 2/3 NIE
Nimiq 4 Ameryka Północna L, 21500, 2/3 NIE
Nimiq 6 Ameryka Północna L, 20000, 7/8 NIE
SES 1 Ameryka Północna H, 28000, 3/4 NIE

CBC, Kanada na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

STRONA KOSZT KRAJ WYMAGANA REJESTRACJA LINK
Watch CBC darmowa Kanada nie Oglądaj

Skomentuj - CBC

7-1 =

CBC - kanadyjska stacja telewizyjna/internetowa

CBC (Canadian Broadcasting Corporation) to kanadyjska stacja telewizyjna/internetowa, która została założona w 1936 roku. Jest to najstarsza i największa publiczna sieć nadawcza w Kanadzie. CBC jest odpowiedzialna za produkcję i nadawanie programów telewizyjnych, radiowych oraz treści online.

Kanada, jako kraj o bogatej tradycji sportowej, oferuje wiele wydarzeń sportowych, które są transmitowane przez stację CBC. Wśród najważniejszych dyscyplin znajduje się hokej na lodzie, który cieszy się ogromną popularnością w Kanadzie. CBC transmituje rozgrywki NHL, czyli National Hockey League, najwyższej klasy rozgrywkowej w hokeju na lodzie w Ameryce Północnej. Dzięki temu fani hokeja mają możliwość śledzenia najważniejszych meczów i emocjonujących pojedynków najlepszych drużyn z Kanady i Stanów Zjednoczonych.

CBC ma długą historię transmitowania kluczowych wydarzeń sportowych. W przeszłości stacja była odpowiedzialna za nadawanie igrzysk olimpijskich, zarówno letnich, jak i zimowych, które odbywały się na terenie Kanady. CBC było również głównym nadawcą Mistrzostw Świata w Hokeju na Lodzie, które odbyły się w Kanadzie w różnych latach.

Obecnie CBC nadaje wiele różnych rozgrywek sportowych. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • NHL - najważniejsza liga hokejowa w Ameryce Północnej, w której rywalizują najlepsze drużyny z Kanady i Stanów Zjednoczonych.

Dzięki współpracy z różnymi organizacjami sportowymi, CBC zapewnia swoim widzom dostęp do najważniejszych wydarzeń sportowych. Stacja ta jest niezwykle popularna w Kanadzie i cieszy się dużym zaufaniem widzów, którzy regularnie korzystają z jej usług.

Już zagłosowałeś!