BoxNation, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

BoxNation, Anglia na żywo - OGLĄDAJ W TV

KRAJ NADAWCA NUMER KANAŁU
Wielka Brytania Wielka Brytania Freeview 255
Sky 437
TalkTalk TV 415
Virgin Media 546
Satelita Region Parametry FTA
Astra 2E Europa V, 27500, 2/3 NIE
Astra 2G Europa V, 22000, 5/6 NIE

BoxNation, Anglia na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

STRONA KOSZT KRAJ WYMAGANA REJESTRACJA LINK
Box Nation Online płatna Cały świat tak Oglądaj

Skomentuj - BoxNation

3×6 =

BoxNation - stacja telewizyjna/internetowa

BoxNation to stacja telewizyjna/internetowa specjalizująca się w transmisjach bokserskich. Stacja została założona w Anglii i od tego czasu zdobyła dużą popularność wśród fanów boksu na całym świecie.

Czas założenia stacji

BoxNation została założona w roku XXXX i od tego czasu nieprzerwanie dostarcza emocjonujące transmisje z najważniejszych wydarzeń bokserskich.

Kraj działania stacji

BoxNation działa głównie w Anglii, jednak jej transmisje są dostępne również dla widzów z innych krajów, dzięki platformie internetowej.

Wydarzenia sportowe transmitowane przez stację

BoxNation specjalizuje się w transmisjach bokserskich, oferując swoim widzom dostęp do najważniejszych i najbardziej emocjonujących walk. Stacja regularnie transmituje zarówno pojedynki zawodowych bokserów, jak i turnieje amatorskie.

Historyczne wydarzenia transmitowane przez stację

BoxNation ma na swoim koncie wiele historycznych transmisji, które zapisały się w pamięci fanów boksu. Do najważniejszych należą między innymi:

Informacje na temat rozgrywek transmitowanych przez stację

BoxNation transmituje wiele różnych rozgrywek bokserskich, obejmujących różne kategorie wagowe i poziomy zaawansowania. Wśród nich znajdują się między innymi:

Dzięki różnorodności transmisji, BoxNation zapewnia swoim widzom niezapomniane emocje i możliwość śledzenia najważniejszych wydarzeń bokserskich na całym świecie.

Już zagłosowałeś!