Polska - Arabia Saudyjska na żywo

26 lis 2022 | 14:00
Mistrzostwa Świata 2022 Miejsce spotkania: Education City Stadium Sędzia: Wilton Sampaio

• Jakub Kiwior
    14'
  • Matty Cash
    15'
  • Arkadiusz Milik
    18'
  • 20'
    Abdulellah Al-Malki
  • Piotr Zieliński
    (asysta Robert Lewandowski)
    38'
  • 44'
    Salem Al-Dawsari
  • 45'
  • 48'
    Abdulelah Al-Amri
  • PRZERWA
  • 45'
    Sami Al-Najei
  • 2. POŁOWA ROZPOCZĘTA
    61'
  • 64'
    Mohammed Al-Breik
    70'
  • Robert Lewandowski
    81'
  • 84'
  • 84'
    Saleh Al-Shehri
  • 94'
    Nawaf Al-Abed
  • MECZ ZAKOŃCZONY
Nasz typ:
1 X 2
więcej

Polska - Arabia Saudyjska na żywo - Analiza TV SPort

Dokładnie o godzinie 14 polskiego czasu swój drugi mecz na mundialu rozegra reprezentacja Polski. Rywalem biało-czerwonych będzie Arabia Saudyjska. Saudyjczycy w swoim pierwszym meczu sprawili nie lada sensację, pokonując Argentynę, która jest jednym z faworytów do tytułu mistrza świata. Władze Arabii ogłosiły dzień 23.11. dniem wolnym od pracy, co doskonale obrazuje, jak ważne było dla nich to zwycięstwo. Zostawili jednak na boisku bardzo dużo sił, stracili we wtorkowym starciu także swoich dwóch podstawowych zawodników. Czy na mecz z Polakami wyjdą równie zmotywowani? Reprezentacja Polski także znalazła się na językach całego piłkarskiego świata, niestety ze zgoła odmiennych powodów. Prezentowany przez podopiecznych Czesława Michniewicza antyfutbol stał się powodem licznych żartów. Owszem, pierwszy raz w XXI wieku uniknęliśmy porażki w pierwszym mundialowym meczu, jednak każdy widzi, że mecz z Meksykiem był do wygrania. Nie chodzi tylko o niestrzelony przez Lewandowskiego rzut karny, ale przede wszystkim o niewykorzystany potencjał ofensywny, który Polacy niewątpliwie posiadają. W meczu z Arabią Polaków nie zadowoli remis, będziemy musieli zagrać o wiele odważniej niż w meczu z Meksykiem, a i Robert Lewandowski będzie chciał „odkupić swoje winy”. Liczę na zwycięstwo Polaków.