Mamed Khalidov - Tomasz Adamek na żywo

MMA
24 lut 2024 | 19:00
KSW Miejsce spotkania: Gliwice

Przebieg spotkania Mamed Khalidov - Tomasz Adamek

Mamed Khalidov - Tomasz Adamek na żywo - Statystyki meczu

Typy użytkowników - Mamed Khalidov - Tomasz Adamek na żywo

Mamed Khalidov - Tomasz Adamek na żywo - KTO WYGRA?

Wytypuj wynik Mamed Khalidov - Tomasz Adamek | KSW
  • typów: 1
  • typów: 0
  • typów: 1

Skomentuj - Mamed Khalidov - Tomasz Adamek

5-3 =

Mamed Khalidov - Tomasz Adamek na żywo - Transmisje online

Kraj
Kanał

Mamed Khalidov - Tomasz Adamek KSW

Na to starcie czekają wszyscy kibice sportów walki. Już 24 lutego 2024 Mamed KhalidovTomasz Adamek staną naprzeciw siebie w walce wieczoru podczas gali XTB KSW Epic w Arenie Gliwice.

Oby panów nie trzeba chyba specjalnie przedstawiać. Mamed Khalidov to polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA) pochodzenia czeczeńskiego. Urodził się 17 lipca 1980 roku w Groznym. Khalidov jest uważany za jednego z najlepszych polskich zawodników MMA w historii, a jego styl walki opiera się na brazylijskim jiu-jitsu i kickboksingu. W swojej karierze zdobył wiele tytułów i nagród, a jego umiejętności i determinacja sprawiły, że jest jednym z najbardziej szanowanych zawodników w świecie MMA.

Tomasz Adamek to polski bokser, który urodził się 1 grudnia 1976 roku w Żywcu. Adamek jest byłym mistrzem świata w wadze junior ciężkiej i byłym mistrzem Europy w wadze ciężkiej. Jego styl walki charakteryzuje się szybkością, zwinnością i techniką. Adamek jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich bokserów i nadal cieszy się dużą popularnością w kraju.

Kiedy i gdzie walka Mamed Khalidov - Tomasz Adamek?

Walka Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek odbędzie się 24 lutego 2024 r. podczas gali XTB KSW Epic w Arenie Gliwice. Rozpoczęcie gali o godz. 19.

Mamed Khalidov - Tomasz Adamek – gdzie oglądać na żywo?

Transmisja z walki Mamed Khalidov - Tomasz Adamek będzie dostępna na stronie kswepic.tv oraz w serwisie Canal+ Online. Niestety w obu przypadkach trzeba będzie za nią zapłacić.

 

 

 

Już zagłosowałeś!