Re-Plast Unia Oświęcim mecze

 • Pełna nazwa:
  Re-Plast Unia Oświęcim
 • Skrócona nazwa:
  Re-Plast Unia
 • Kraj:
  Polska
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Hala Lodowa MOSiR Oswiecim
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Re-Plast Unia Oświęcim

5+9 =

Klub Re-Plast Unia Oświęcim

Re-Plast Unia Oświęcim to polski klub hokejowy, który został założony w roku 1946. Klub został założony przez grupę entuzjastów hokeja na lodzie z Oświęcimia.

Stadion

Drużyna Re-Plast Unia Oświęcim rozgrywa swoje mecze na Stadionie Lodowym w Oświęcimiu. Stadion ten może pomieścić około 3 000 widzów i jest jednym z największych lodowisk w Polsce.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Re-Plast Unia Oświęcim jest często nazywana "Niedźwiedziami" ze względu na swoje logo przedstawiające niedźwiedzia. Klub powstał w wyniku połączenia dwóch lokalnych drużyn hokejowych - Unii Oświęcim i Re-Plast Oświęcim. Od tego czasu klub odnosił wiele sukcesów i stał się jednym z najbardziej utytułowanych klubów hokejowych w Polsce.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Re-Plast Unia Oświęcim grali wielcy zawodnicy hokejowi, którzy zostawili swoje piętno w historii klubu. Należą do nich między innymi Janusz Adamiec, który był jednym z najlepszych polskich bramkarzy w historii, oraz Andrzej Tkacz, który był jednym z najskuteczniejszych napastników w historii polskiego hokeja.

Najlepsi napastnicy

W drużynie Re-Plast Unia Oświęcim występowało wielu utalentowanych napastników. Do najbardziej znanych należą między innymi Andrzej Tkacz, który zdobył wiele bramek dla klubu, oraz Mariusz Czerkawski, który był jednym z najbardziej utytułowanych polskich hokeistów.

Historia osiągnięć

Re-Plast Unia Oświęcim ma bogatą historię osiągnięć. Klub wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski, a także brał udział w wielu międzynarodowych turniejach. Wśród najważniejszych osiągnięć drużyny można wymienić zwycięstwo w Pucharze Polski oraz udział w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Rozgrywki

Re-Plast Unia Oświęcim bierze udział w różnych rozgrywkach hokejowych. Wśród nich znajdują się takie turnieje jak:

Re-Plast Unia Oświęcim jest również częstym uczestnikiem kwalifikacji olimpijskich oraz innych towarzyskich turniejów hokejowych.

Re-Plast Unia Oświęcim to jeden z najbardziej utytułowanych klubów hokejowych w Polsce. Drużyna ma bogatą historię, a jej zawodnicy zdobywali wiele nagród i tytułów. Klub jest dumny ze swoich osiągnięć i ciągle dąży do kolejnych sukcesów.

Już zagłosowałeś!