PGE Skra Bełchatów mecze

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - PGE Skra Bełchatów

4+5 =

PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Bełchatów to polski klub siatkarski, który został założony w 1957 roku przez grupę entuzjastów siatkówki. Klub jest jednym z najbardziej utytułowanych w Polsce i Europie.

Drużyna PGE Skra Bełchatów swoje mecze rozgrywa na hali Energia w Bełchatowie. Hala ta może pomieścić około 5000 widzów i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Polsce.

Pseudonimem drużyny jest "Skra". Klub powstał z inicjatywy grupy młodych siatkarzy, którzy postanowili stworzyć drużynę w swoim rodzinnym mieście. Od tamtej pory Skra Bełchatów rozwijała się i zdobywała kolejne sukcesy.

W historii klubu PGE Skra Bełchatów mieli okazję grać wielcy siatkarze, zarówno polscy, jak i zagraniczni. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Michał Winiarski czy Władimir Alekno.

W drużynie PGE Skra Bełchatów występowało wielu utalentowanych napastników. Do najbardziej znanych należą Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek i Michał Winiarski. Ci zawodnicy byli kluczowymi postaciami w osiągnięciu wielu sukcesów przez klub.

PGE Skra Bełchatów może pochwalić się imponującą historią osiągnięć. Klub wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Polski, a także brał udział w prestiżowych rozgrywkach europejskich, takich jak Liga Mistrzów czy Klubowe Mistrzostwa Świata.

Aktualnie drużyna PGE Skra Bełchatów bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich. Wśród nich znajdują się takie turnieje jak:

Drużyna PGE Skra Bełchatów jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce i cieszy się dużym uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Już zagłosowałeś!