Paris Saint-Germain Handball mecze

 • Pełna nazwa:
  PSG Handball
 • Kraj:
  Francja
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Halle Georges Carpentier
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Paris Saint-Germain Handball

8-2 =

Klub Paris Saint-Germain Handball

Paris Saint-Germain Handball to francuski klub piłki ręcznej założony w 2012 roku przez klub piłkarski Paris Saint-Germain. Drużyna ta jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w piłce ręcznej we Francji.

Stadion/Arena/Hala

Drużyna Paris Saint-Germain Handball rozgrywa swoje mecze domowe w hali sportowej Stade Pierre de Coubertin w Paryżu. Hala ta może pomieścić tysiące kibiców i zapewnia doskonałą atmosferę podczas meczów.

Pseudonim i historia klubu

Paris Saint-Germain Handball jest często nazywany "PSG Handball". Klub powstał w wyniku rozszerzenia działalności klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain o sekcję piłki ręcznej. Od samego początku drużyna odnosiła sukcesy i zdobywała liczne trofea.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Paris Saint-Germain Handball grali i grają wielcy piłkarze ręczni, takie jak Nikola Karabatic, Mikkel Hansen czy Luc Abalo. Ci zawodnicy są uznawani za jednych z najlepszych na świecie w swojej dyscyplinie.

Najlepsi napastnicy

Paris Saint-Germain Handball może poszczycić się wieloma świetnymi napastnikami, którzy zdobywali bramki na najwyższym poziomie. Wśród nich znajdują się Thierry Omeyer, Uwe Gensheimer czy Sander Sagosen.

Historia osiągnięć

Drużyna Paris Saint-Germain Handball ma bogatą historię osiągnięć, w tym wiele wygranych lig, tytułów i udziałów w prestiżowych turniejach. Klub regularnie rywalizuje o najwyższe trofea w piłce ręcznej.

Rozgrywki

Paris Saint-Germain Handball bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów, Mistrzostwa Europy, Liga Mistrzyń czy Mistrzostwa Świata. Drużyna regularnie rywalizuje z najlepszymi zespołami na świecie.

Już zagłosowałeś!