Knack Roeselare mecze

 • Pełna nazwa:
  Knack Roeselare
 • Kraj:
  Belgia
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Stadion:
  Sporthal Schiervelde
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Knack Roeselare

6-3 =

Knack Roeselare

Knack Roeselare to belgijski klub siatkarski, który został założony w roku 1967 przez grupę entuzjastów siatkówki. Klub od samego początku stawiał sobie za cel rozwijanie tej pięknej dyscypliny sportu w regionie Roeselare.

Drużyna Knack Roeselare swoje domowe mecze rozgrywa na hali Schiervelde, która może pomieścić około 3 500 widzów. Hala ta jest jednym z najważniejszych miejsc dla fanów siatkówki w Belgii i często gości ważne rozgrywki i turnieje.

Zespół Knack Roeselare jest znany również pod pseudonimem "Knack". Nazwa ta nawiązuje do sponsora głównego klubu, firmy Knack, która od wielu lat wspiera rozwój siatkówki w Roeselare.

W historii klubu Knack Roeselare mieli okazję grać wielcy siatkarze, którzy zostawili swoje piętno na tej drużynie. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak: Sam Deroo, Hendrik Tuerlinckx, Pieter Verhees czy też Matthijs Verhanneman. Ci zawodnicy przyczynili się do wielu sukcesów klubu i zdobywania kolejnych tytułów.

Knack Roeselare może pochwalić się również wieloma utalentowanymi napastnikami, którzy przez lata reprezentowali barwy tego klubu. Wśród nich warto wymienić takie postacie jak: Hendrik Tuerlinckx, Matthijs Verhanneman czy też Sam Deroo. To właśnie oni byli kluczowymi postaciami w ataku drużyny i przyczynili się do wielu zwycięstw.

Historia osiągnięć drużyny Knack Roeselare jest imponująca. Klub wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Belgii, a także triumfował w innych prestiżowych rozgrywkach. Wśród najważniejszych osiągnięć można wymienić zwycięstwo w Pucharze Belgii, Pucharze CEV czy też Klubowych Mistrzostwach Świata.

Knack Roeselare bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach siatkarskich. Drużyna regularnie rywalizuje w takich turniejach jak:

Drużyna Knack Roeselare jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Belgii i regularnie rywalizuje na najwyższym poziomie. Jej historia, osiągnięcia i znakomite występy sprawiają, że jest to zespół, który zasługuje na uznanie i szacunek.

Już zagłosowałeś!