Igor Gorgonzola Novara mecze

 • Pełna nazwa:
  Igor Gorgonzola Novara Volley
 • Skrócona nazwa:
  Novara
 • Kraj:
  Włochy
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Centro Sportivo Pala PalaTerdoppio Igor Gorgonzola Novara
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Igor Gorgonzola Novara

9-3 =

Igor Gorgonzola Novara - włoski klub siatkarski

Igor Gorgonzola Novara to włoski klub siatkarski, który został założony w 1978 roku. Klub został założony przez grupę entuzjastów siatkówki, którzy postanowili stworzyć drużynę, która będzie reprezentować miasto Novara.

Drużyna Igor Gorgonzola Novara swoje mecze rozgrywa na hali Pala Igor, która może pomieścić około 3 000 widzów. Hala ta jest jednym z najważniejszych miejsc dla fanów siatkówki w Novarze.

Igor Gorgonzola Novara jest znany również jako "Igor". Pseudonim ten został nadany drużynie ze względu na nazwę hali, w której rozgrywa swoje mecze. Klub powstał jako odpowiedź na rosnące zainteresowanie siatkówką w Novarze i potrzebę posiadania profesjonalnej drużyny w mieście.

W historii klubu Igor Gorgonzola Novara mieli okazję grać wielcy siatkarze, którzy zdobyli wiele tytułów i osiągnięć. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Paola Egonu, Caterina Bosetti czy Cristina Chirichella. Ci zawodnicy przyczynili się do sukcesów drużyny i zdobywania kolejnych trofeów.

Jednym z najbardziej utalentowanych napastników w historii klubu Igor Gorgonzola Novara jest Paola Egonu. Ta młoda siatkarka zdobyła wiele nagród i wyróżnień, a jej umiejętności i skuteczność w ataku są niezwykłe.

Drużyna Igor Gorgonzola Novara ma bogatą historię osiągnięć. W ciągu wielu lat istnienia klubu zdobyła wiele tytułów i trofeów. Wśród najważniejszych osiągnięć drużyny można wymienić wygrane w rozgrywkach Serie A1, Pucharze Włoch, Pucharze CEV oraz udział w prestiżowych rozgrywkach Ligi Mistrzyń.

Igor Gorgonzola Novara bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach siatkarskich. Drużyna regularnie rywalizuje w rozgrywkach Serie A1, które są najważniejszymi rozgrywkami ligowymi we Włoszech. Ponadto, klub uczestniczy również w Pucharze Włoch, Pucharze CEV oraz innych międzynarodowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Europy czy Mistrzostwa Świata.

Więcej informacji na temat rozgrywek, w których bierze udział drużyna Igor Gorgonzola Novara, można znaleźć na stronie Serie A1, Puchar Włoch, Puchar CEV, Liga Mistrzyń, Mistrzostwa Europy oraz Mistrzostwa Świata.

Już zagłosowałeś!