Hapoel Kfar Saba mecze

 • Pełna nazwa:
  Hapoel Kfar Saba Football Club
 • Skrócona nazwa:
  Hapoel Kfar Saba
 • Kraj:
  Izrael
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Założony:
  1928

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Hapoel Kfar Saba

4+1 =

Hapoel Kfar Saba

Hapoel Kfar Saba to izraelski klub piłkarski, który został założony w 1928 roku. Klub został założony przez grupę młodych żydowskich imigrantów, którzy pragnęli stworzyć drużynę piłkarską w swoim nowym miejscu zamieszkania.

Stadionem, na którym Hapoel Kfar Saba rozgrywa swoje mecze domowe, jest stadion Levita. Stadion ten może pomieścić około 5 000 widzów i jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w mieście.

Hapoel Kfar Saba jest znany również jako "The Greens". Pseudonim ten nawiązuje do koloru koszulek, w których drużyna gra. Klub ma bogatą historię, która sięga czasów swojego powstania. Od tamtej pory klub przeszedł wiele zmian i rozwoju, stając się jednym z najbardziej znanych klubów w Izraelu.

W historii Hapoel Kfar Saba grali wielcy piłkarze, którzy zostawili swoje ślady w klubie. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Avi Nimni, który jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii izraelskiej piłki nożnej, oraz Ronen Harazi, który był jednym z najbardziej utalentowanych napastników w kraju.

Hapoel Kfar Saba ma imponującą historię osiągnięć. Klub zdobył kilka tytułów mistrza Izraela oraz Pucharu Izraela. Drużyna brała również udział w wielu międzynarodowych turniejach, reprezentując Izrael na arenie międzynarodowej.

Obecnie Hapoel Kfar Saba bierze udział w rozgrywkach takich jak Liga Izraelska oraz Puchar Izraela. Klub stara się utrzymać swoją pozycję w lidze i osiągać jak najlepsze wyniki w rozgrywkach krajowych.

Już zagłosowałeś!