Cucine Lube Civitanova mecze

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Cucine Lube Civitanova

6-1 =

Cucine Lube Civitanova

Cucine Lube Civitanova to włoski klub siatkarski, który został założony w 1990 roku przez dwóch braci, Luciano i Bruno Volponi. Klub ma swoją siedzibę w Civitanova Marche, we Włoszech.

Stadionem, na którym drużyna rozgrywa swoje mecze, jest Palasport Fontescodella. Arena ta może pomieścić około 4 000 widzów i jest jednym z najważniejszych miejsc dla fanów siatkówki we Włoszech.

Cucine Lube Civitanova jest znany również jako "Lube" i ma bogatą historię. Klub powstał w wyniku połączenia dwóch innych drużyn - Lube Macerata i Cucine Lube Banca Marche Treia. Od tego czasu klub odnosił wiele sukcesów i stał się jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich we Włoszech.

W drużynie Cucine Lube Civitanova grali i nadal grają wielcy siatkarze. W przeszłości w klubie występowali tacy zawodnicy jak Osmany Juantorena, Robertlandy Simon, Micah Christenson czy Tsvetan Sokolov. Obecnie w drużynie grają m.in. Yoandy Leal, Bruno Rezende i Osmany Juantorena.

Cucine Lube Civitanova może pochwalić się wieloma osiągnięciami. Klub zdobył wiele tytułów mistrza Włoch, Puchar Włoch oraz Superpuchar Włoch. Drużyna brała również udział w prestiżowych rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów, gdzie osiągnęła wiele sukcesów.

Obecnie Cucine Lube Civitanova bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich. Drużyna rywalizuje w Serie A1, najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech. Ponadto, klub bierze udział w Lidze Mistrzów, gdzie rywalizuje z najlepszymi drużynami z całej Europy.

Więcej informacji na temat drużyny Cucine Lube Civitanova oraz jej udziału w różnych rozgrywkach można znaleźć na stronie Serie A1 oraz Liga Mistrzów.

Już zagłosowałeś!