ČEZ Karlovarsko mecze

 • Pełna nazwa:
  VK CEZ Karlovarsko
 • Kraj:
  Czechy
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Hala Micovych Sportu
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - ČEZ Karlovarsko

5×3 =

ČEZ Karlovarsko

ČEZ Karlovarsko to czeski klub siatkarski, który został założony w roku 1946. Klub został założony przez grupę entuzjastów siatkówki z Karlowych Warów.

Drużyna ČEZ Karlovarsko rozgrywa swoje mecze na hali sportowej o nazwie KV Arena, która może pomieścić do 3 000 widzów. Hala ta jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w Karlowych Warach.

ČEZ Karlovarsko jest znane również jako "Lwy Karlowarskie". Pseudonim ten nawiązuje do historii klubu, który powstał w mieście Karlowe Wary, gdzie symbolizuje siłę i determinację drużyny.

W historii ČEZ Karlovarsko mieli okazję grać wielcy siatkarze, którzy przyczynili się do sukcesów klubu. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Jan Hadrava, Petr Michálek czy Martin Kryštof.

ČEZ Karlovarsko może pochwalić się również wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takich zawodników jak Jakub Janouch, Tomáš Král czy Martin Sobotka.

Drużyna ČEZ Karlovarsko odniosła wiele sukcesów w swojej historii. Zdobyła wiele tytułów mistrza Czech, a także brała udział w prestiżowych turniejach takich jak Mistrzostwa Europy czy Klubowe Mistrzostwa Świata.

ČEZ Karlovarsko bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich, takich jak:

Już zagłosowałeś!