Berlin Recycling Volleys mecze

 • Pełna nazwa:
  Berlin RV
 • Kraj:
  Niemcy
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Max-Schmeling-Halle
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Berlin Recycling Volleys

6×4 =

Klub Berlin Recycling Volleys

Berlin Recycling Volleys to niemiecki klub siatkarski, który został założony w roku 1991. Klub został założony przez grupę entuzjastów siatkówki z Berlina.

Stadion/Arena

Drużyna Berlin Recycling Volleys rozgrywa swoje mecze na hali Max-Schmeling-Halle w Berlinie. Hala ta może pomieścić około 8 000 widzów i jest jednym z największych obiektów siatkarskich w Niemczech.

Pseudonim drużyny i historia

Berlin Recycling Volleys są znani również jako "Recyclers". Klub powstał z połączenia dwóch klubów siatkarskich - VfB Suhl i SC Charlottenburg. W 1991 roku oba kluby postanowiły połączyć siły i stworzyć nową drużynę, która mogłaby rywalizować na najwyższym poziomie.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Berlin Recycling Volleys grali wielcy siatkarze, którzy zdobyli wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Do najbardziej znanych zawodników, którzy mieli okazję grać w klubie, należą: Robert Kromm, Paul Carroll, Aleksandar Spirovski, oraz Pierre Pujol.

Najlepsi napastnicy

W drużynie Berlin Recycling Volleys występowało wielu utalentowanych napastników. Do najbardziej utytułowanych należą: Paul Carroll, Benjamin Patch, oraz Kyle Russell. Ci zawodnicy znani są ze swojej skuteczności i umiejętności zdobywania punktów dla swojej drużyny.

Historia osiągnięć

Berlin Recycling Volleys odnosili wiele sukcesów w swojej historii. Klub zdobył wiele tytułów mistrza Niemiec, w tym kilka z rzędu. Wielokrotnie uczestniczyli również w europejskich rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów, gdzie osiągali dobre wyniki.

Rozgrywki

Berlin Recycling Volleys biorą udział w różnych rozgrywkach siatkarskich. Są regularnymi uczestnikami ligi niemieckiej, PlusLigi oraz Ligi Mistrzów. Klub brał również udział w prestiżowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Europy czy Klubowe Mistrzostwa Świata.

Więcej informacji na temat rozgrywek, w których bierze udział Berlin Recycling Volleys, można znaleźć na stronie:

Już zagłosowałeś!