BFM TV, Francja na żywo

Informacje o kanale:

BFM TV, Francja na żywo - OGLĄDAJ W TV

KRAJ NADAWCA NUMER KANAŁU
Belgia Belgia TV Vlaanderen Digitaal 94
Francja Francja Canal+ France 102
Fransat 15
Orange TV France 15
Parabole Réunion 81
Holandia Holandia CanalDigitaal 198
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa, Europa Środkowa, Europa Wschodnia V, 29700, 2/3 NIE
Eutelsat 16A Europa, Afryka, Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Eutelsat 5 West A Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Afryka, Bliski Wschód V, 29950, 3/4 NIE
Hot Bird 13C Europa, Europa Środkowa H, 27500, 3/4 NIE

Skomentuj - BFM TV

4×2 =

BFM TV - francuska stacja telewizyjna/internetowa

BFM TV to francuska stacja telewizyjna/internetowa, która została założona w 2005 roku. Jest jednym z najpopularniejszych kanałów informacyjnych we Francji, oferującym szeroki zakres programów informacyjnych, politycznych, ekonomicznych i sportowych.

Stacja działa głównie we Francji, dostępna jest jednak również dla widzów za granicą poprzez internet. BFM TV jest częścią grupy NextRadioTV, która jest jednym z największych operatorów mediów we Francji.

Transmisje sportowe na BFM TV

BFM TV jest również znana z transmisji różnych wydarzeń sportowych. Stacja regularnie transmituje najważniejsze rozgrywki i turnieje zarówno z Francji, jak i z innych części świata.

Jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych transmitowanych przez BFM TV jest Liga Mistrzów. Można śledzić wszystkie mecze tej prestiżowej europejskiej rozgrywki na kanale BFM TV. Więcej informacji na temat Ligi Mistrzów można znaleźć tutaj.

Historia transmisji sportowych na BFM TV

BFM TV ma bogatą historię transmisji sportowych. Stacja regularnie transmitowała wiele kluczowych wydarzeń sportowych, które przyciągały uwagę milionów widzów.

W przeszłości BFM TV transmitowała między innymi Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, Igrzyska Olimpijskie, Tour de France, Wimbledon, French Open i wiele innych. Dzięki temu widzowie mieli możliwość śledzenia najważniejszych wydarzeń sportowych na żywo.

Rozgrywki transmitowane przez BFM TV

BFM TV transmituje wiele różnych rozgrywek sportowych. Stacja oferuje szeroki wybór kategorii i rozgrywek, które można śledzić na jej antenie.

Jedną z najważniejszych rozgrywek transmitowanych przez BFM TV jest Liga Mistrzów. Można śledzić wszystkie mecze tej prestiżowej europejskiej rozgrywki na kanale BFM TV. Więcej informacji na temat Ligi Mistrzów można znaleźć tutaj.

BFM TV transmituje również wiele innych rozgrywek sportowych, takich jak Liga Francuska, Liga Angielska, Liga Hiszpańska, Liga Włoska, NBA, Formuła 1, Tenis, Golf i wiele innych. Dzięki temu widzowie mają dostęp do różnorodnych wydarzeń sportowych na żywo.

Już zagłosowałeś!