Ariana TV Network, Afganistan na żywo

Informacje o kanale:

Ariana TV Network, Afganistan na żywo - OGLĄDAJ W TV

Satelita Region Parametry FTA
Insat 3A Azja Wschodnia, Azja Zachodnia V, 5150, 3/4 NIE
Yahsat 1A Europa, Afryka, Bliski Wschód H, 27500, 5/6 NIE

Ariana TV Network, Afganistan na żywo - OGLĄDAJ ONLINE

STRONA KOSZT KRAJ WYMAGANA REJESTRACJA LINK
Ariana TV Live darmowa Cały świat nie Oglądaj

Skomentuj - Ariana TV Network

7×3 =

Ariana TV Network - stacja telewizyjna/internetowa z Afganistanu

Ariana TV Network to jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych/internetowych w Afganistanie. Została założona w 2005 roku i od tego czasu zdobyła dużą popularność wśród widzów.

Czas założenia stacji

Ariana TV Network została założona w 2005 roku i od tego czasu działa nieprzerwanie, dostarczając widzom różnorodne programy telewizyjne i internetowe.

Kraj działania stacji

Ariana TV Network działa w Afganistanie, będąc jedną z najważniejszych stacji telewizyjnych/internetowych w kraju. Dzięki swojej popularności i zasięgowi, stacja dociera do milionów widzów w całym kraju.

Wydarzenia sportowe transmitowane przez stację

Ariana TV Network transmituje wiele różnych wydarzeń sportowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Stacja regularnie pokazuje mecze piłki nożnej, krykieta, siatkówki, koszykówki, boksu i wielu innych dyscyplin sportowych.

Kluczowe sportowe wydarzenia transmitowane przez stację

Ariana TV Network miała przyjemność transmitować wiele kluczowych sportowych wydarzeń zarówno w Afganistanie, jak i na całym świecie. Wśród nich można wymienić takie imprezy jak Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, Mistrzostwa Azji w krykiecie, Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata w siatkówce, Mistrzostwa Świata w boksie i wiele innych.

Dzięki swojej szerokiej ofercie sportowej, Ariana TV Network przyciąga wielu pasjonatów sportu, którzy chętnie śledzą najważniejsze wydarzenia na antenie stacji.

Wszystkie te elementy sprawiają, że Ariana TV Network jest jedną z najważniejszych stacji telewizyjnych/internetowych w Afganistanie, dostarczającą widzom różnorodne programy sportowe i informacyjne.

Już zagłosowałeś!