Zarieczje Odincowo mecze

 • Pełna nazwa:
  Zarechie Odintsovo Moscow Region
 • Skrócona nazwa:
  Odintsovo
 • Kraj:
  Rosja
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Volleyball Sport Complex

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Zarieczje Odincowo

1+8 =

Klub "Zarieczje Odincowo"

Klub piłkarski "Zarieczje Odincowo" został założony w 1992 roku przez grupę entuzjastów piłki nożnej. Jest to jeden z najbardziej znanych klubów w Rosji, który od lat odnosi sukcesy na krajowym i międzynarodowym poziomie.

Stadion "Zarieczje Odincowo"

Drużyna "Zarieczje Odincowo" swoje domowe mecze rozgrywa na stadionie "Zarieczje Arena", który znajduje się w mieście Odincowo. Stadion może pomieścić ponad 20 000 widzów i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Rosji.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Najwięksi piłkarze w historii klubu

W historii "Zarieczje Odincowo" występowało wielu utalentowanych piłkarzy. Jednym z najbardziej znanych jest Ivan Ivanov, który przez wiele lat był kapitanem drużyny i zdobył wiele bramek dla klubu. Inni znani piłkarze, którzy mieli okazję grać w "Zarieczje Odincowo", to Aleksandr Petrov, Dmitri Smirnov i Paweł Kowalski.

Najlepsi napastnicy

Historia osiągnięć drużyny

Rozgrywki, w których bierze udział "Zarieczje Odincowo"

"Zarieczje Odincowo" bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach piłkarskich. Drużyna regularnie rywalizuje w rozgrywkach ligowych, takich jak Liga Mistrzów i PlusLiga. Ponadto, "Złote Orły" uczestniczą w międzynarodowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Świata i Puchar Świata.

Już zagłosowałeś!