Virtus Entella mecze

 • Pełna nazwa:
  Virtus Entella
 • Kraj:
  Włochy
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Stadion:
  Stadio Comunale
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Virtus Entella

6+8 =

Virtus Entella - włoski klub piłkarski

Virtus Entella to włoski klub piłkarski, który został założony w roku 1914. Klub został założony przez grupę entuzjastów piłki nożnej z miasta Chiavari.

Stadionem, na którym drużyna rozgrywa swoje mecze, jest Stadio Comunale Chiavari. Arena ta może pomieścić około 5 000 widzów i jest jednym z najważniejszych miejsc dla fanów Virtus Entella.

Drużyna Virtus Entella jest znana również jako "Biancocelesti". Pseudonim ten odnosi się do kolorów klubowych - biało-niebieskich. Klub powstał jako wynik połączenia dwóch lokalnych drużyn - Virtus Chiavari i Entella.

W historii klubu Virtus Entella mieli okazję grać wielcy piłkarze. Jednym z najbardziej znanych był Gianluca Lapadula, który później zasłynął jako napastnik w innych włoskich klubach. Inni znani zawodnicy, którzy reprezentowali barwy Virtus Entella, to m.in. Marco Sau i Luca Ceccarelli.

Wśród najlepszych napastników, którzy kiedykolwiek grali dla Virtus Entella, można wymienić takie nazwiska jak Gianluca Lapadula, Marco Sau i Luca Ceccarelli. Ci zawodnicy przyczynili się do wielu sukcesów drużyny.

Virtus Entella ma bogatą historię osiągnięć. Klub zdobył wiele tytułów i trofeów w swojej historii. Wśród najważniejszych osiągnięć drużyny można wymienić wygrane ligi, tytuły mistrza kraju oraz sukcesy w różnych turniejach.

Obecnie Virtus Entella bierze udział w rozgrywkach Serie B, jednej z najważniejszych lig piłkarskich we Włoszech. Klub również uczestniczy w innych prestiżowych rozgrywkach, takich jak Copa Libertadores czy Liga Mistrzów.

Virtus Entella to klub o bogatej historii i wielu osiągnięciach. Drużyna ma silną kadrę zawodników i jest znana z ofensywnego stylu gry. Kibice klubu zawsze mogą liczyć na emocjonujące spotkania i widowiskowe akcje na boisku.

Już zagłosowałeś!