Vero Volley Monza mecze

 • Pełna nazwa:
  Vero Volley Monza
 • Kraj:
  Włochy
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  1999
 • Stadion:
  Candy Arena
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Vero Volley Monza

9-3 =

Vero Volley Monza

Vero Volley Monza to włoski klub siatkarski, założony w 1977 roku przez grupę entuzjastów siatkówki. Klub ma swoją siedzibę w Monza, w Lombardii we Włoszech.

Stadionem, na którym drużyna rozgrywa swoje mecze, jest hala sportowa Candy Arena. Arena może pomieścić około 4 500 widzów i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych we Włoszech.

Vero Volley Monza jest znany również jako "Potrojne M". Pseudonim ten nawiązuje do pierwszych liter nazwisk trzech założycieli klubu: Marco Monguzzi, Marco Mazzola i Marco Marzari.

W historii klubu Vero Volley Monza mieli okazję grać wielcy siatkarze, takie jak Ivan Zaytsev, który jest jednym z najlepszych atakujących na świecie. Inni znani zawodnicy, którzy reprezentowali barwy klubu, to m.in. Michał Kubiak, Simone Giannelli i Filippo Lanza.

Wśród najlepszych napastników, którzy kiedykolwiek grali w Vero Volley Monza, warto wymienić takie nazwiska jak Ivan Zaytsev, który jest uznawany za jednego z najlepszych atakujących na świecie, oraz Michał Kubiak, który jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich siatkarzy.

Vero Volley Monza może pochwalić się bogatą historią osiągnięć. Klub zdobył wiele tytułów i trofeów, w tym kilkukrotnie wygrał Ligę Mistrzów, Puchar CEV i Puchar Włoch. Drużyna regularnie bierze udział w prestiżowych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów, Puchar CEV i Serie A1.

Obecnie Vero Volley Monza bierze udział w różnych rozgrywkach, takich jak:

Vero Volley Monza to jeden z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich we Włoszech. Drużyna ma wielu utalentowanych zawodników i regularnie rywalizuje na najwyższym poziomie w europejskich rozgrywkach.

Już zagłosowałeś!