SG Flensburg-Handewitt mecze

 • Pełna nazwa:
  SG Flensburg-Handewitt
 • Kraj:
  Niemcy
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  1990
 • Stadion:
  Flens-Arena
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - SG Flensburg-Handewitt

5-3 =

Klub SG Flensburg-Handewitt

SG Flensburg-Handewitt to niemiecki klub piłki ręcznej założony w 1990 roku przez połączenie dwóch klubów: SG Flensburg-Handewitt i TSB Flensburg. Klub ten jest jednym z najbardziej znanych i utytułowanych zespołów w Niemczech.

Stadion/Arena

Drużyna SG Flensburg-Handewitt swoje domowe mecze rozgrywa na Flens-Arena, która może pomieścić około 6 300 widzów. Jest to nowoczesna hala sportowa, idealna do organizacji dużych wydarzeń sportowych.

Pseudonim

SG Flensburg-Handewitt znany jest również jako "Die SG" (The SG). Klub powstał w wyniku połączenia dwóch lokalnych zespołów, co sprawiło, że stał się potężną siłą w niemieckiej piłce ręcznej.

Najwięksi zawodnicy

W historii klubu SG Flensburg-Handewitt grali wielcy piłkarze, takie jak Anders Eggert, Holger Glandorf czy Thomas Mogensen. Ci zawodnicy przyczynili się do wielu sukcesów drużyny.

Napastnicy

SG Flensburg-Handewitt może poszczycić się wieloma znakomitymi napastnikami, którzy zdobywali bramki dla swojego zespołu. Wśród nich znajdują się takie gwiazdy jak Lasse Svan, Hampus Wanne czy Magnus Rød.

Historia osiągnięć

SG Flensburg-Handewitt ma bogatą historię osiągnięć, w tym wiele wygranych ligowych, tytułów oraz udział w prestiżowych turniejach. Klub regularnie rywalizuje o najwyższe cele w piłce ręcznej.

Rozgrywki

SG Flensburg-Handewitt bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów, Bundesliga, Mistrzostwa Europy czy Puchar Polski. Drużyna regularnie rywalizuje z najlepszymi zespołami na świecie.

Już zagłosowałeś!