Rozwój Katowice mecze

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Rozwój Katowice

8-4 =

Klub Rozwój Katowice

Rozwój Katowice to polski klub piłkarski, który został założony w roku 1920. Klub został założony przez grupę entuzjastów piłki nożnej z Katowic.

Stadion Rozwój Katowice

Drużyna Rozwój Katowice rozgrywa swoje mecze na stadionie GKS Katowice, który znajduje się w Katowicach. Stadion może pomieścić około 10 000 widzów i jest jednym z największych stadionów w regionie.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Rozwój Katowice jest znany również jako "Niebiescy". Klub powstał z połączenia kilku mniejszych klubów piłkarskich w Katowicach. Od samego początku klub stawiał sobie za cel rozwój młodych talentów i promowanie piłki nożnej w regionie.

Najwięksi piłkarze w historii klubu

W historii Rozwoju Katowice grali wielcy piłkarze, którzy osiągnęli sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Wśród nich można wymienić takie postacie jak Janusz Jojko, Andrzej Iwan, czy Ryszard Tarasiewicz.

Najlepsi napastnicy

Rozwój Katowice miał wiele utalentowanych napastników w swojej historii. Jednym z najbardziej znanych jest Janusz Jojko, który przez wiele lat był kluczowym zawodnikiem drużyny. Inni znani napastnicy to Andrzej Iwan i Ryszard Tarasiewicz.

Historia osiągnięć drużyny

Rozwój Katowice odnosił sukcesy na arenie krajowej, zdobywając kilka tytułów mistrza Polski. Klub brał również udział w różnych turniejach i rozgrywkach, takich jak Puchar Polski czy Liga Mistrzów.

Rozgrywki w jakich bierze udział

Rozwój Katowice bierze udział w różnych rozgrywkach piłkarskich, takich jak:

Drużyna Rozwój Katowice regularnie rywalizuje z innymi zespołami w tych prestiżowych rozgrywkach, dążąc do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Już zagłosowałeś!