Rebels mecze

  • Pełna nazwa:
    Melbourne Rebels
  • Kraj:
    Australia
  • Drużyna narodowa:
    nie

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Rebels

3+7 =

Klub Rebels

Rebels to australijski klub rugby założony w 2010 roku. Klub został założony przez Australian Rugby Union (ARU) jako część ekspansji Super Rugby w Australii.

Stadion Rebels

Drużyna Rebels swoje domowe mecze rozgrywa na AAMI Park w Melbourne. AAMI Park to wielofunkcyjny stadion, który może pomieścić około 30 000 widzów. Stadion jest również używany do innych sportów, takich jak piłka nożna i rugby league.

Pseudonim drużyny i historia

Rebels są znani jako "The Rebels" lub "Melbourne Rebels". Klub powstał w wyniku decyzji ARU o rozszerzeniu Super Rugby o drużynę z Melbourne. Celem było zwiększenie popularności rugby w stolicy stanu Wiktoria.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Rebels grali wielcy zawodnicy, którzy zostawili swoje piętno w historii klubu. Jednym z nich jest Scott Higginbotham, który był kapitanem drużyny i jednym z najbardziej utytułowanych graczy w historii Rebels. Inni znani zawodnicy to Dane Haylett-Petty, Will Genia i Quade Cooper.

Najlepsi napastnicy

Rebels mają w swoich szeregach wielu utalentowanych napastników. Jednym z nich jest Jack Debreczeni, który jest znany ze swojej precyzji w kopach i umiejętności w ataku. Inni ważni napastnicy to Reece Hodge i Marika Koroibete.

Historia osiągnięć

Rebels nie zdobyli jeszcze tytułu mistrza Super Rugby, ale od momentu swojego powstania stali się konkurencyjną drużyną w lidze. W 2018 roku drużyna osiągnęła swój najlepszy wynik, zajmując drugie miejsce w australijskiej konferencji.

Rozgrywki

Rebels biorą udział w różnych rozgrywkach rugby. Są częścią Super Rugby, jednej z najważniejszych lig rugby na świecie. Ponadto, drużyna uczestniczy w rozgrywkach Pucharu Sześciu Narodów, European Challenge Cup oraz Champions Cup.

Linki do rozgrywek:

Puchar Świata

Rebels mają również swoje udziały w Pucharze Świata, najważniejszym turnieju rugby na świecie. W przeszłości kilku zawodników z drużyny miało okazję reprezentować swoje kraje na tym prestiżowym turnieju.

Link do Pucharu Świata:

Już zagłosowałeś!