Peshawar Zalmi mecze

  • Pełna nazwa:
    Peshawar Panthers
  • Kraj:
    Pakistan
  • Drużyna narodowa:
    nie

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Peshawar Zalmi

9-2 =

Peshawar Zalmi - drużyna krykieta z Pakistanu

Peshawar Zalmi to profesjonalna drużyna krykieta z Pakistanu, która została założona w roku 2015 przez Javeda Afridiego. Klub ten jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w Pakistan Super League.

Drużyna Peshawar Zalmi ma swoją siedzibę na stadionie Arbab Niaz Stadium w Peszawarze. Jest to stadion o pojemności 20 000 miejsc, który jest często wypełniony przez wiernych fanów drużyny.

Peshawar Zalmi jest znany również jako "Yellow Storm". Pseudonim ten odzwierciedla energię i determinację, z jaką drużyna gra na boisku. Klub powstał w wyniku inicjatywy Javeda Afridiego, który chciał stworzyć zespół, który reprezentowałby Peszawar na arenie krykietowej.

W drużynie Peshawar Zalmi mieli okazję grać niezwykle utalentowani zawodnicy. Wśród nich można wymienić takie gwiazdy jak Shahid Afridi, Kamran Akmal, Wahab Riaz czy Darren Sammy. Ci gracze przyczynili się do sukcesów drużyny i zdobywania tytułów.

Peshawar Zalmi może pochwalić się również wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takich zawodników jak Kamran Akmal, który jest jednym z najlepszych strzelców w historii drużyny, oraz Darren Sammy, który słynie z mocnych uderzeń i zdolności do zdobywania szybkich punktów.

Drużyna Peshawar Zalmi odniosła wiele sukcesów w swojej historii. Zdobyła tytuł mistrza Pakistan Super League w sezonie 2017 oraz była finalistą w sezonie 2016. Ponadto, drużyna regularnie bierze udział w turniejach takich jak ICC T20 World Cup, ICC Women's World Twenty20 oraz Pakistan Super League.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wynikami i informacjami na temat drużyny Peshawar Zalmi, możesz śledzić naszą kategorię krykietu na stronie tvsport.pl. Tam znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje na temat rozgrywek, w których bierze udział drużyna.

Dołącz do nas i wspieraj drużynę Peshawar Zalmi w ich kolejnych wyzwaniach na arenie krykietowej!

Już zagłosowałeś!