Ottawa Senators mecze

 • Pełna nazwa:
  Ottawa Senators
 • Kraj:
  Kanada
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Canadian Tire Centre
 • Rozgrywki:
  NHL

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Ottawa Senators

7-4 =

Klub Ottawa Senators

Ottawa Senators to kanadyjski klub hokejowy założony w roku 1992 przez Bruce'a Firestone'a. Drużyna ta jest jednym z zespołów występujących w lidze NHL.

Stadion

Ottawa Senators swoje domowe mecze rozgrywają w hali Canadian Tire Centre, która mieści się w mieście Ottawa, Ontario. Arena ta może pomieścić około 18 500 widzów.

Pseudonim

Ottawa Senators są nazywani "Sens" przez swoich fanów. Klub ten powstał w wyniku ekspansji NHL w 1992 roku, kiedy to powrócił do ligi po ponad 50 latach przerwy.

Najwięksi zawodnicy

W historii Ottawa Senators grali wielcy zawodnicy, takie jak Daniel Alfredsson, Jason Spezza czy Erik Karlsson. Ci gracze przyczynili się do sukcesów drużyny i zostali legendami klubu.

Napastnicy

Wśród najlepszych napastników w historii Ottawa Senators można wymienić takich graczy jak Marian Hossa, Dany Heatley czy Alexei Yashin. Ci zawodnicy mieli ogromny wpływ na grę drużyny.

Historia osiągnięć

Ottawa Senators odnosili wiele sukcesów w swojej historii. Klub ten zdobył kilka tytułów mistrza dywizji oraz brał udział w wielu prestiżowych turniejach, takich jak Puchar Świata czy Liga Mistrzów.

Rozgrywki

Ottawa Senators biorą udział w różnych rozgrywkach hokejowych, takich jak NHL, Liga Mistrzów czy Puchar Świata. Drużyna ta regularnie rywalizuje z najlepszymi zespołami na świecie.

Już zagłosowałeś!