Nordmeccanica Piacenza mecze

 • Pełna nazwa:
  Rebecchilupa Piacenza
 • Skrócona nazwa:
  Piacenza
 • Kraj:
  Włochy
 • Drużyna narodowa:
  nie

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Nordmeccanica Piacenza

6×7 =

Klub Nordmeccanica Piacenza

Nordmeccanica Piacenza to włoski klub siatkarski, który został założony w 1974 roku. Klub został założony przez firmę Nordmeccanica, która jest producentem maszyn przemysłowych.

Stadion/Arena

Drużyna Nordmeccanica Piacenza rozgrywa swoje mecze na hali sportowej PalaBanca w Piacenzy. Hala ta może pomieścić około 4 500 widzów i jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w regionie.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Nordmeccanica Piacenza jest znany również jako "Nordmeccanica". Klub powstał w 1974 roku i od samego początku odnosił sukcesy. W ciągu swojej historii klub zdobył wiele tytułów i nagród, co przyczyniło się do jego renomy i popularności.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Nordmeccanica Piacenza grali wielcy siatkarze, którzy zostawili swoje piętno w historii klubu. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak: Andrea Giani, Lorenzo Bernardi, Samuele Papi, Marco Meoni i Alessandro Fei. Ci zawodnicy byli kluczowymi postaciami w sukcesach klubu i przyczynili się do jego rozwoju.

Najlepsi napastnicy

W drużynie Nordmeccanica Piacenza grali również wybitni napastnicy, którzy byli kluczowymi graczami w ataku. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak: Ivan Zaytsev, Osmany Juantorena, Tsvetan Sokolov i Nimir Abdel-Aziz. Ci zawodnicy byli niezwykle skuteczni w zdobywaniu punktów dla swojej drużyny.

Historia osiągnięć

Nordmeccanica Piacenza ma bogatą historię osiągnięć. Klub zdobył wiele tytułów i trofeów, w tym kilka mistrzostw Włoch, Puchar Włoch, Superpuchar Włoch oraz Puchar Challenge. Drużyna regularnie uczestniczy w prestiżowych turniejach i rozgrywkach, co świadczy o jej wysokim poziomie sportowym.

Rozgrywki

Nordmeccanica Piacenza bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich. Klub regularnie rywalizuje w takich turniejach jak:

Drużyna Nordmeccanica Piacenza jest regularnym uczestnikiem tych rozgrywek i zawsze stara się osiągać jak najlepsze wyniki.

Już zagłosowałeś!