New York Red Bulls mecze

 • Pełna nazwa:
  New York Red Bulls
 • Kraj:
  USA
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  1994
 • Stadion:
  Red Bull Arena (USA)

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - New York Red Bulls

6-4 =

New York Red Bulls - Klub piłkarski z bogatą historią

New York Red Bulls to amerykański klub piłkarski, który został założony w roku 1995. Klub został założony przez Red Bull GmbH, austriacką firmę produkującą napoje energetyczne. Od samego początku klub cieszył się dużym zainteresowaniem i szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów w Stanach Zjednoczonych.

Stadionem, na którym New York Red Bulls rozgrywają swoje mecze, jest Red Bull Arena. To nowoczesne i imponujące miejsce, które może pomieścić ponad 25 000 widzów. Stadion jest znany z doskonałej atmosfery podczas meczów i jest jednym z najważniejszych miejsc dla fanów klubu.

New York Red Bulls są również znani jako "Byki". Pseudonim ten nawiązuje do symbolu klubu, którym jest byk. Klub powstał w wyniku rebrandingu i zmiany nazwy z MetroStars na New York Red Bulls w 2006 roku. Od tego czasu klub zyskał nową tożsamość i zaczął odnosić jeszcze większe sukcesy.

W historii klubu New York Red Bulls mieli okazję grać wielcy piłkarze, którzy zostawili swoje piętno na światowej scenie. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Thierry Henry, Tim Cahill czy Juan Pablo Ángel. Ci zawodnicy przyczynili się do rozwoju klubu i zdobywania kolejnych sukcesów.

Jeśli chodzi o najlepszych napastników w historii New York Red Bulls, na pierwszym miejscu należy wymienić Bradleya Wright-Phillipsa. Angielski napastnik jest rekordzistą pod względem strzelonych bramek dla klubu i jest uważany za jednego z najlepszych napastników w historii Major League Soccer.

New York Red Bulls odnosili wiele sukcesów w swojej historii. Klub zdobył kilka tytułów mistrza konferencji wschodniej MLS oraz kilka Pucharów USA. W 2008 roku drużyna dotarła do finału Ligi Mistrzów CONCACAF, co było ogromnym osiągnięciem dla klubu.

Obecnie New York Red Bulls biorą udział w rozgrywkach Major League Soccer, najważniejszej ligi piłkarskiej w Stanach Zjednoczonych. Klub jest również regularnym uczestnikiem Pucharu USA, gdzie rywalizuje z innymi drużynami z całego kraju.

Jeśli interesujesz się piłką nożną i chcesz śledzić poczynania New York Red Bulls, zapraszamy do odwiedzenia strony Major League Soccer oraz strony Pucharu USA, gdzie znajdziesz najświeższe informacje na temat klubu i jego występów.

Już zagłosowałeś!