New York Islanders mecze

 • Pełna nazwa:
  New York Islanders
 • Kraj:
  USA
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  UBS Arena
 • Rozgrywki:
  NHL

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - New York Islanders

6+9 =

Klub New York Islanders

New York Islanders to profesjonalny klub hokejowy założony w roku 1972 przez Roya Boe. Drużyna ta jest jednym z zespołów występujących w lidze NHL.

Stadion

New York Islanders swoje domowe mecze rozgrywają w hali Nassau Veterans Memorial Coliseum, która znajduje się w Uniondale, stan Nowy Jork.

Pseudonim

Drużyna New York Islanders jest nazywana "Isles". Klub powstał w wyniku ekspansji NHL w 1972 roku, aby zaspokoić zapotrzebowanie na hokejowy zespół w Nowym Jorku.

Najwięksi zawodnicy

W historii New York Islanders grali wielcy zawodnicy, takie jak Mike Bossy, Bryan Trottier, Denis Potvin czy Billy Smith. Ci gracze przyczynili się do sukcesów drużyny w przeszłości.

Napastnicy

Wśród najlepszych napastników w historii New York Islanders można wymienić Mike Bossy, który był jednym z najskuteczniejszych strzelców w historii NHL.

Osiągnięcia

New York Islanders mogą poszczycić się wieloma osiągnięciami, w tym wygranymi ligi NHL oraz Pucharem Stanleya. Klub ma bogatą historię sukcesów w rozgrywkach hokejowych.

Rozgrywki

New York Islanders biorą udział w różnych rozgrywkach hokejowych, takich jak NHL, Liga Mistrzów czy Puchar Świata. Drużyna regularnie rywalizuje w prestiżowych turniejach i ligach hokejowych.

Już zagłosowałeś!