Naturhouse La Rioja mecze

 • Pełna nazwa:
  BM Logrono La Rioja
 • Skrócona nazwa:
  Logrono La Rioja
 • Kraj:
  Hiszpania
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Palacio de los Deportes de La Rioja

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Naturhouse La Rioja

2+5 =

Klub, rok założenia, przez kogo ów klub został założony

Naturhouse La Rioja to hiszpański klub piłki ręcznej, który został założony w 1960 roku przez grupę entuzjastów tego sportu. Klub ma swoją siedzibę w Logroño, stolicy regionu La Rioja w Hiszpanii.

Informacje na temat jego stadionu/areny/hali/etc.

Drużyna Naturhouse La Rioja rozgrywa swoje mecze domowe na hali sportowej Palacio de los Deportes de La Rioja. Hala ta może pomieścić około 3 851 widzów i jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w regionie.

Informacje o "pseudonimie" drużyny i krótka historia tego jak sam klub powstał

Naturhouse La Rioja jest znany również jako "Los Franjivinos", co odnosi się do charakterystycznego stroju drużyny, który składa się z czerwonych i białych pasków. Klub powstał z inicjatywy grupy pasjonatów piłki ręcznej, którzy postanowili stworzyć drużynę reprezentującą region La Rioja.

Informacje o największych piłkarzach/innych zawodnikach którzy mieli okazję grać w klubie

W historii Naturhouse La Rioja występowało wielu utalentowanych piłkarzy ręcznych. Jednym z najbardziej znanych zawodników, którzy mieli okazję grać w tym klubie, jest Alberto Entrerríos. Entrerríos jest hiszpańskim piłkarzem ręcznym, który zdobył wiele tytułów zarówno na poziomie klubowym, jak i reprezentacyjnym.

Innym znanym zawodnikiem, który reprezentował barwy Naturhouse La Rioja, jest Julen Aguinagalde. Aguinagalde jest uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy w historii piłki ręcznej i zdobył wiele nagród i wyróżnień w swojej karierze.

Informacje nt. najlepszych napastników

W drużynie Naturhouse La Rioja występowało wielu utalentowanych napastników. Jednym z najlepszych napastników w historii klubu jest Juanín García. García jest hiszpańskim piłkarzem ręcznym, który zdobył wiele bramek i wyróżnień w swojej karierze. Jego umiejętności strzeleckie przyczyniły się do sukcesów Naturhouse La Rioja.

Informacje nt. historii osiągnięć drużyny

Naturhouse La Rioja odnosił wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Klub zdobył kilka tytułów mistrza Hiszpanii oraz Puchar Króla. Ponadto, drużyna regularnie uczestniczy w europejskich rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów i EHF EURO Cup.

Informacje na temat rozgrywek w jakich bierze udział

Naturhouse La Rioja bierze udział w różnych rozgrywkach piłki ręcznej na różnych poziomach. Klub regularnie rywalizuje w ligowych rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów, Bundesliga i ORLEN Superliga. Ponadto, drużyna uczestniczy również w międzynarodowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

Więcej informacji na temat poszczególnych rozgrywek, w których bierze udział Naturhouse La Rioja, można znaleźć na oficjalnej stronie klubu:

Już zagłosowałeś!