Los Angeles Kings mecze

 • Pełna nazwa:
  Los Angeles Kings
 • Kraj:
  USA
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Crypto.com Arena
 • Rozgrywki:
  NHL

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Los Angeles Kings

2×6 =

Klub Los Angeles Kings

Los Angeles Kings to profesjonalny klub hokejowy założony w roku 1967 przez Jacka Kent Cooke'a. Drużyna ta jest członkiem ligi NHL.

Stadion

Los Angeles Kings rozgrywają swoje mecze domowe w hali Staples Center, która znajduje się w Los Angeles, Kalifornia. Hala ta może pomieścić około 18 000 widzów.

Pseudonim

Los Angeles Kings są nazywani "Kings" ze względu na swoją nazwę oraz historię związana z monarchią. Klub powstał w wyniku rozszerzenia NHL w 1967 roku.

Najwięksi zawodnicy

W historii Los Angeles Kings grali tacy znani zawodnicy jak Wayne Gretzky, Luc Robitaille, czy Marcel Dionne. Ci gracze przyczynili się do sukcesów drużyny i zostali uznani za legendy klubu.

Napastnicy

Los Angeles Kings mogą poszczycić się wieloma znakomitymi napastnikami, takimi jak Anze Kopitar, Dustin Brown czy Jeff Carter. Ci gracze są kluczowymi postaciami w ataku drużyny.

Historia osiągnięć

Los Angeles Kings odnosili wiele sukcesów w swojej historii, w tym zdobycie Pucharu Stanleya w sezonie 2011-2012. Klub ma również na swoim koncie wiele zwycięstw w różnych turniejach i rozgrywkach.

Rozgrywki

Los Angeles Kings biorą udział w różnych rozgrywkach hokejowych, takich jak NHL, Liga Mistrzów, Puchar Świata i wiele innych. Drużyna regularnie rywalizuje na najwyższym poziomie.

Już zagłosowałeś!