Lokomotiv NOVOSIBIRSK mecze

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Lokomotiv NOVOSIBIRSK

5-3 =

Klub Lokomotiv NOVOSIBIRSK

Lokomotiv NOVOSIBIRSK to rosyjski klub siatkarski, który został założony w 2009 roku. Klub został założony przez grupę entuzjastów siatkówki z miasta Nowosybirsk.

Stadion/Arena

Drużyna Lokomotiv NOVOSIBIRSK rozgrywa swoje mecze na hali sportowej o nazwie Nowosybirski Sportowy Kompleks Sportowy "Lokomotiv". Arena ta może pomieścić około 5 000 widzów i jest jednym z największych obiektów sportowych w Nowosybirsku.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Lokomotiv NOVOSIBIRSK jest znany również jako "Lokomotiv". Klub powstał z inicjatywy grupy pasjonatów siatkówki, którzy postanowili stworzyć profesjonalną drużynę w Nowosybirsku. Od samego początku klub stawiał sobie za cel osiąganie sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Lokomotiv NOVOSIBIRSK grali wielcy siatkarze, którzy zostawili swoje piętno w historii klubu. Do najbardziej znanych zawodników, którzy mieli okazję grać w Lokomotiv NOVOSIBIRSK, należą m.in. Sergey Tetyukhin, Dmitriy Muserskiy, Maxim Mikhaylov i Alexander Butko.

Najlepsi napastnicy

Lokomotiv NOVOSIBIRSK może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takich zawodników jak Maxim Mikhaylov, György Grozer i Tsvetan Sokolov, którzy zdobywali wiele punktów dla drużyny.

Historia osiągnięć

Lokomotiv NOVOSIBIRSK odnosił wiele sukcesów w swojej historii. Drużyna zdobyła wiele tytułów mistrza Rosji oraz brała udział w prestiżowych turniejach międzynarodowych. Lokomotiv NOVOSIBIRSK jest również regularnym uczestnikiem Ligi Mistrzów, gdzie rywalizuje z najlepszymi drużynami z całej Europy.

Rozgrywki

Lokomotiv NOVOSIBIRSK bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich. Drużyna regularnie rywalizuje w takich turniejach jak:

Drużyna Lokomotiv NOVOSIBIRSK regularnie rywalizuje również w innych krajowych i międzynarodowych rozgrywkach, takich jak Puchar Rosji czy Puchar CEV.

Już zagłosowałeś!