Larvik mecze

 • Pełna nazwa:
  Larvik IL Handball (W)
 • Skrócona nazwa:
  Larvik IL
 • Kraj:
  Norwegia
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Larvik

7+7 =

Klub Larvik

Larvik to norweski klub piłki ręcznej założony w 1990 roku przez Tore Aleksandersena. Jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w historii piłki ręcznej kobiet.

Stadion/Arena

Drużyna Larvik swoje mecze rozgrywa na Arenie Larvik, która może pomieścić do 3 000 widzów. Arena jest nowoczesnym obiektem, wyposażonym w najnowsze technologie.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Larvik jest znany jako "Larvik Håndballklubb" lub "LHK". Klub powstał w wyniku połączenia dwóch klubów: Halsen IF i Larvik Turn & Idrettsforening. Od samego początku klub stawiał sobie za cel osiąganie sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Larvik grali i grają wielcy zawodnicy, którzy zostawili swoje piętno w historii klubu. Do najbardziej znanych należą: Gro Hammerseng-Edin, Anja Hammerseng-Edin, Heidi Løke, oraz Nora Mørk.

Najlepsi napastnicy

Larvik może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić Gro Hammerseng-Edin, która była jedną z najskuteczniejszych zawodniczek w historii klubu. Innymi znakomitymi napastnikami były Anja Hammerseng-Edin i Nora Mørk.

Historia osiągnięć

Drużyna Larvik odniosła wiele sukcesów w swojej historii. Zdobyła wiele tytułów mistrza Norwegii oraz Pucharów Norwegii. Klub regularnie uczestniczył w Lidze Mistrzyń, gdzie osiągał znakomite wyniki. Wielokrotnie dochodził do finałów i zdobywał medale.

Rozgrywki

Larvik bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach piłki ręcznej. Są to między innymi:

Drużyna Larvik jest regularnym uczestnikiem tych rozgrywek i zawsze stawia sobie za cel osiągnięcie jak najlepszego wyniku.

Już zagłosowałeś!