Kohila VC mecze

  • Pełna nazwa:
    Kohila
  • Kraj:
    Estonia
  • Drużyna narodowa:
    nie

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Kohila VC

1×7 =

Kohila VC

Kohila VC to estoński klub siatkarski, założony w 2009 roku przez grupę entuzjastów siatkówki z miasta Kohila. Klub ten jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów siatkarskich w Estonii.

Stadionem domowym drużyny Kohila VC jest Hala Sportowa w Kohila, która może pomieścić do 1000 widzów. To nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce, które zapewnia doskonałe warunki do rozgrywania meczów siatkówki.

Kohila VC jest znany również jako "Kohila". Klub powstał z inicjatywy grupy pasjonatów siatkówki, którzy postanowili stworzyć drużynę, która będzie reprezentować ich miasto na arenie krajowej i międzynarodowej. Od samego początku klub stawiał sobie za cel rozwijanie siatkówki w regionie i promowanie sportu wśród młodych ludzi.

W historii klubu Kohila VC mieli okazję grać wielcy zawodnicy siatkówki. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Janis Sirelpuu, Markkus Keel, Kert Toobal czy Rait Rikberg. Ci utalentowani zawodnicy przyczynili się do sukcesów drużyny i zdobywania kolejnych trofeów.

Kohila VC może pochwalić się również wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takie postacie jak Kert Toobal, Rait Rikberg czy Janis Sirelpuu. Ci zawodnicy są znani z wysokiej skuteczności i umiejętności zdobywania punktów dla swojej drużyny.

Kohila VC ma bogatą historię osiągnięć. Klub wielokrotnie zdobywał tytuły mistrza Estonii, a także brał udział w prestiżowych turniejach takich jak Liga Mistrzów czy Puchar CEV. Drużyna regularnie uczestniczy również w rozgrywkach ligowych, takich jak PlusLiga czy Liga Światowa.

Obecnie Kohila VC bierze udział w wielu rozgrywkach, takich jak:

Kohila VC to drużyna, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród fanów siatkówki. Jej sukcesy i zaangażowanie w rozwijanie tego sportu sprawiają, że klub ten jest jednym z najważniejszych graczy na krajowej i międzynarodowej scenie siatkarskiej.

Już zagłosowałeś!