Fraikin BM Granollers mecze

 • Pełna nazwa:
  Fraikin Balonmano Granollers
 • Skrócona nazwa:
  BM Granollers
 • Kraj:
  Hiszpania
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  1944
 • Stadion:
  Palau d'Esports de Granollers

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Fraikin BM Granollers

7×1 =

Klub Fraikin BM Granollers

Fraikin BM Granollers to hiszpański klub piłki ręcznej, który został założony w roku 1944. Klub został założony przez grupę entuzjastów piłki ręcznej z miasta Granollers.

Stadion/Arena

Drużyna Fraikin BM Granollers rozgrywa swoje mecze na hali Palau d'Esports de Granollers, która znajduje się w Granollers w Hiszpanii. Hala może pomieścić około 5 000 widzów.

Pseudonim drużyny i historia

Fraikin BM Granollers jest znany również jako "Los Vallesanos". Klub powstał z inicjatywy grupy miłośników piłki ręcznej, którzy postanowili stworzyć drużynę reprezentującą miasto Granollers.

Najwięksi zawodnicy

W historii Fraikin BM Granollers grali wielcy zawodnicy, którzy zostawili swoje piętno na drużynie. Wśród nich można wymienić takie postacie jak Enric Masip, który był jednym z najlepszych bramkarzy w historii hiszpańskiej piłki ręcznej, oraz Victor Tomás, który przez wiele lat był kapitanem reprezentacji Hiszpanii.

Najlepsi napastnicy

Fraikin BM Granollers może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takich zawodników jak Antonio García Robledo, który przez wiele lat był kluczowym graczem drużyny, oraz Adrià Figueras, który jest jednym z najskuteczniejszych strzelców w historii klubu.

Historia osiągnięć

Fraikin BM Granollers ma bogatą historię osiągnięć. Drużyna wielokrotnie zdobywała tytuł mistrza Hiszpanii oraz Puchar Króla. Klub brał również udział w wielu międzynarodowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów czy EHF Cup.

Rozgrywki

Fraikin BM Granollers bierze udział w różnych rozgrywkach piłki ręcznej. Drużyna regularnie rywalizuje w Mistrzostwach Hiszpanii, które są jedną z najważniejszych lig w Europie. Ponadto, klub uczestniczy również w rozgrywkach takich jak Liga Mistrzów, EHF EURO Cup oraz Puchar Polski.

Więcej informacji na temat rozgrywek, w których bierze udział Fraikin BM Granollers, można znaleźć na stronie:

Już zagłosowałeś!