FK Radnik Bijeljina mecze

 • Pełna nazwa:
  Fudbalski Klub Radnik Bijeljina
 • Skrócona nazwa:
  Radnik Bijeljina
 • Kraj:
  Bośnia i Hercegowina
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Założony:
  1945

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - FK Radnik Bijeljina

6-2 =

FK Radnik Bijeljina

FK Radnik Bijeljina to bośniacki klub piłkarski, który został założony w 1945 roku. Klub został założony przez grupę entuzjastów piłki nożnej z miasta Bijeljina.

Stadionem, na którym drużyna rozgrywa swoje mecze domowe, jest Stadion Gradski w Bijeljinie. Stadion może pomieścić około 10 000 widzów i jest jednym z największych stadionów w Bośni i Hercegowinie.

FK Radnik Bijeljina jest znany również jako "Crveno-crni" (Czerwono-czarni). Klub ma bogatą historię i jest jednym z najstarszych klubów piłkarskich w Bośni i Hercegowinie.

W ciągu lat w klubie grali wielcy piłkarze, którzy zostawili swoje piętno na historii drużyny. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Zoran Govedarica, Zoran Kokot, Zoran Pavlović i wielu innych.

FK Radnik Bijeljina może pochwalić się również wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich znajdują się tacy zawodnicy jak Milan Đurić, Aleksandar Jevtić i Marko Jovanović.

W historii klubu FK Radnik Bijeljina odniosło wiele sukcesów. Drużyna zdobyła kilka tytułów mistrza Bośni i Hercegowiny oraz wygrała wiele turniejów i rozgrywek, takich jak Liga Mistrzów, Liga Europy i Copa Libertadores.

Obecnie FK Radnik Bijeljina bierze udział w rozgrywkach takich jak Ekstraklasa, Primeira Liga i Bundesliga. Drużyna regularnie rywalizuje z najlepszymi zespołami w tych ligach i dąży do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Już zagłosowałeś!