Effector Kielce mecze

 • Pełna nazwa:
  Klub Piłki Siatkowej Kielce
 • Skrócona nazwa:
  Buskowianka Kielce
 • Kraj:
  Polska
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  2007
 • Stadion:
  Hala Legionow

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Effector Kielce

1×3 =

Effector Kielce

Effector Kielce to polska drużyna siatkarska, która została założona w roku 2007. Klub został założony przez grupę entuzjastów siatkówki z Kielc, którzy postanowili stworzyć profesjonalną drużynę w swoim mieście.

Drużyna Effector Kielce swoje mecze rozgrywa na hali sportowej Hala Legionów w Kielcach. Hala ta może pomieścić około 2000 widzów i jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w regionie.

Effector Kielce jest znany również pod pseudonimem "Efki". Nazwa ta jest skrótem od nazwy klubu i jest często używana przez kibiców i media.

W historii klubu Effector Kielce mieli okazję grać wielcy siatkarze, którzy osiągnęli wiele sukcesów zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Wśród nich można wymienić takie postacie jak Bartosz Kurek, Michał Kubiak czy Piotr Nowakowski.

Effector Kielce może pochwalić się również wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takich zawodników jak Dawid Konarski, Maciej Muzaj czy Aleksander Śliwka.

Drużyna Effector Kielce ma bogatą historię osiągnięć. W swojej historii zdobyła wiele tytułów mistrza Polski, a także brała udział w prestiżowych turniejach takich jak Liga Mistrzów czy Klubowe Mistrzostwa Świata.

Effector Kielce bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich. Wśród nich można wymienić takie jak:

Effector Kielce jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich w Polsce i cieszy się dużym uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą.

Już zagłosowałeś!