DHL Modena mecze

  • Pełna nazwa:
    Trenkwalder Modena
  • Kraj:
    Włochy
  • Drużyna narodowa:
    nie

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - DHL Modena

5+8 =

DHL Modena

DHL Modena to włoski klub siatkarski, założony w 1966 roku przez grupę entuzjastów siatkówki. Klub jest jednym z najbardziej utytułowanych w historii włoskiej siatkówki.

Stadionem, na którym drużyna rozgrywa swoje mecze, jest hala Modena Fiere. Jest to nowoczesna arena, mogąca pomieścić ponad 5000 widzów. Hala jest wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia i zapewnia doskonałe warunki do rozgrywania meczów.

DHL Modena jest znany również pod pseudonimem "Canarini" (Kanarki). Pochodzi on od charakterystycznego żółtego koloru strojów, w których drużyna występuje. Klub powstał z połączenia dwóch innych drużyn siatkarskich - Modena Volley i Panini Modena.

W historii klubu grali wielcy siatkarze, którzy zdobyli wiele tytułów i nagród. Do najbardziej znanych zawodników, którzy mieli okazję grać w DHL Modena, należą takie gwiazdy jak Andrea Giani, Lorenzo Bernardi, Giba, czy Ivan Zaytsev.

W drużynie DHL Modena występowało również wielu utalentowanych napastników. Do najlepszych z nich należą Ivan Zaytsev, Bartosz Kurek i Earvin Ngapeth. Są to zawodnicy o ogromnym potencjale i umiejętnościach, którzy wielokrotnie przyczyniali się do sukcesów drużyny.

DHL Modena może pochwalić się imponującą historią osiągnięć. Klub wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Włoch, a także triumfował w prestiżowych turniejach takich jak Liga Mistrzów czy Klubowe Mistrzostwa Świata. Drużyna jest również regularnym uczestnikiem rozgrywek takich jak Puchar CEV, Superpuchar Włoch czy Mistrzostwa Europy.

Obecnie DHL Modena bierze udział w rozgrywkach Serie A1, najwyższej klasy rozgrywkowej we Włoszech. Klub rywalizuje również w Lidze Mistrzów, najważniejszym europejskim turnieju klubowym. DHL Modena ma na swoim koncie wiele sukcesów w tych rozgrywkach i jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów w historii siatkówki.

Więcej informacji na temat rozgrywek, w których bierze udział DHL Modena, można znaleźć na stronie Serie A1 oraz Liga Mistrzów.

Już zagłosowałeś!