Columbus Blue Jackets mecze

 • Pełna nazwa:
  Columbus Blue Jackets
 • Skrócona nazwa:
  Columbus Blue Jacket
 • Kraj:
  USA
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Stadion:
  Nationwide Arena
 • Rozgrywki:
  NHL

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Columbus Blue Jackets

5×1 =

Klub Columbus Blue Jackets

Columbus Blue Jackets to profesjonalny klub hokejowy założony w roku 2000 przez Johna H. McConnella. Zespół ma swoją siedzibę w Columbus, Ohio.

Stadion

Drużyna Columbus Blue Jackets rozgrywa swoje mecze domowe w Nationwide Arena, która może pomieścić około 18 500 widzów. Arena została otwarta w 2000 roku i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów sportowych w Stanach Zjednoczonych.

Pseudonim

Columbus Blue Jackets są nazywani "Jackets" przez swoich fanów. Nazwa klubu nawiązuje do historii Ohio, gdzie wojna secesyjna miała duże znaczenie.

Najwięksi zawodnicy

W drużynie Columbus Blue Jackets grali tacy znani zawodnicy jak Rick Nash, Sergei Bobrovsky czy Zach Werenski. Ci gracze mieli duży wpływ na rozwój zespołu i osiągnięcia sportowe.

Napastnicy

W historii Columbus Blue Jackets grali wielcy napastnicy, takie jak Cam Atkinson czy Artemi Panarin. Ci zawodnicy byli kluczowymi postaciami w ataku drużyny.

Historia osiągnięć

Columbus Blue Jackets odnosili sukcesy w różnych rozgrywkach hokejowych. Zdobyli między innymi Superpuchar Polski, Puchar Spenglera oraz brali udział w Mistrzostwach Świata Elity.

Rozgrywki

Columbus Blue Jackets biorą udział w różnych prestiżowych rozgrywkach hokejowych, takich jak NHL, Liga Mistrzów czy PLH. Zespół regularnie rywalizuje z najlepszymi drużynami na świecie, dążąc do osiągnięcia kolejnych sukcesów.

Już zagłosowałeś!