Celje Pivovarna Lasko mecze

 • Pełna nazwa:
  KK Zlatorog Lasko
 • Skrócona nazwa:
  Zlatorog
 • Kraj:
  Słowenia
 • Drużyna narodowa:
  nie

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Celje Pivovarna Lasko

7+8 =

Klub Celje Pivovarna Lasko

Celje Pivovarna Lasko to słoweński klub sportowy założony w 1946 roku. Klub został założony przez grupę entuzjastów sportu z miasta Celje.

Stadion

Drużyna Celje Pivovarna Lasko swoje mecze rozgrywa na stadionie Arena Petrol w Celje. Stadion może pomieścić około 13 000 widzów i jest jednym z największych stadionów w Słowenii.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Celje Pivovarna Lasko jest znany również jako "Viole". Klub powstał jako sekcja piłkarska klubu sportowego Celje Pivovarna Lasko. Od samego początku klub skupiał się na rozwijaniu talentów młodych piłkarzy i promowaniu sportu w regionie Celje.

Najwięksi zawodnicy

W historii Celje Pivovarna Lasko grali wielcy piłkarze, którzy osiągnęli sukcesy zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Do najbardziej znanych zawodników, którzy mieli okazję grać w klubie, należą: [Nazwa zawodnika 1], [Nazwa zawodnika 2], [Nazwa zawodnika 3].

Najlepsi napastnicy

Celje Pivovarna Lasko może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić [Nazwa napastnika 1], który zdobył wiele bramek dla klubu i był kluczowym graczem w wielu zwycięskich meczach.

Historia osiągnięć

Celje Pivovarna Lasko odniosło wiele sukcesów w swojej historii. Klub zdobył wiele tytułów mistrza kraju, wygrywając [Nazwa rozgrywek 1] w latach [Rok 1]-[Rok 2], [Nazwa rozgrywek 2] w latach [Rok 3]-[Rok 4] oraz [Nazwa rozgrywek 3] w latach [Rok 5]-[Rok 6]. Ponadto, drużyna regularnie uczestniczy w [Nazwa rozgrywek 4] oraz [Nazwa rozgrywek 5], gdzie rywalizuje z najlepszymi zespołami w Europie.

Rozgrywki

Celje Pivovarna Lasko bierze udział w różnych rozgrywkach, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Klub regularnie rywalizuje w takich rozgrywkach jak:

Już zagłosowałeś!