Budvanska Rivijera BUDVA mecze

 • Pełna nazwa:
  OK Budvanska Budva
 • Skrócona nazwa:
  Budvanska Budva
 • Kraj:
  Czarnogóra
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Budvanska Rivijera BUDVA

7×4 =

Klub Budvanska Rivijera BUDVA

Budvanska Rivijera BUDVA to klub siatkarski z siedzibą w Budvie, Czarnogóra. Klub został założony w roku 1949 i od tego czasu odgrywa ważną rolę w rozwoju siatkówki w kraju.

Stadion/Arena/Hala

Drużyna Budvanska Rivijera BUDVA rozgrywa swoje mecze domowe w hali sportowej o nazwie Hala Mediteran. Hala ta może pomieścić około 2 000 widzów i jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w Budvie.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Budvanska Rivijera BUDVA jest znana również jako "Riwiera". Klub powstał w 1949 roku i od samego początku starał się promować siatkówkę w regionie Budvy. Drużyna zyskała popularność dzięki swoim osiągnięciom i stała się jednym z najbardziej utytułowanych klubów w Czarnogórze.

Najwięksi zawodnicy

W historii Budvanska Rivijera BUDVA grali wielcy siatkarze, którzy przyczynili się do sukcesów drużyny. Wśród nich można wymienić takie nazwiska jak Ivan Miljković, Vladimir Grbić, czy Slobodan Boškan. Ci zawodnicy zdobyli wiele tytułów i nagród zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Najlepsi napastnicy

Budvanska Rivijera BUDVA może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami, którzy przyczynili się do sukcesów drużyny. Wśród nich warto wymienić takich zawodników jak Milija Mrdak, Aleksandar Minić czy Marko Bojić. Ci gracze byli kluczowymi postaciami w ataku drużyny i zdobywali wiele punktów dla swojego zespołu.

Historia osiągnięć

Budvanska Rivijera BUDVA ma bogatą historię osiągnięć zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Drużyna wielokrotnie zdobywała tytuł mistrza Czarnogóry oraz triumfowała w Pucharze Czarnogóry. Ponadto, klub brał udział w wielu prestiżowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów czy Puchar CEV.

Rozgrywki

Budvanska Rivijera BUDVA bierze udział w różnych rozgrywkach siatkarskich na różnych poziomach. Drużyna regularnie rywalizuje w krajowej lidze siatkówki, czyli w PlusLidze. Ponadto, klub uczestniczy w międzynarodowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów czy Puchar CEV. Budvanska Rivijera BUDVA również reprezentuje Czarnogórę w eliminacjach do różnych mistrzostw, takich jak Eliminacje Mistrzostw Europy czy Kwalifikacje Olimpijskie.

Już zagłosowałeś!