Blue Fox Herning mecze

 • Pełna nazwa:
  Herning Blue Fox
 • Kraj:
  Dania
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Założony:
  1947

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Blue Fox Herning

3×3 =

Klub Blue Fox Herning

Blue Fox Herning to duński klub hokejowy, który został założony w roku 1947 przez grupę entuzjastów hokeja na lodzie. Klub od samego początku stawiał sobie za cel rozwijanie tej dyscypliny sportu w regionie Herning.

Stadion Blue Fox Herning

Drużyna Blue Fox Herning rozgrywa swoje mecze na stadionie KVIK Hockey Arena, który znajduje się w Herning. Arena może pomieścić około 4 000 widzów i jest jednym z najnowocześniejszych obiektów hokejowych w Danii.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Blue Fox Herning jest znany również jako "Lisy". Pseudonim ten nawiązuje do charakterystycznego koloru strojów drużyny oraz do sprytu i zwinności, które są cechami charakterystycznymi dla lisa. Klub powstał z inicjatywy lokalnych hokeistów, którzy postanowili stworzyć drużynę, która reprezentowałaby Herning na arenie krajowej i międzynarodowej.

Najwięksi zawodnicy Blue Fox Herning

W historii klubu Blue Fox Herning grali wielcy zawodnicy, którzy zostawili swoje piętno na światowej scenie hokejowej. Do najbardziej znanych należą: Janne Karlsson, Peter Regin, Morten Green, Jesper Jensen, Mads Bødker i inni.

Najlepsi napastnicy Blue Fox Herning

Blue Fox Herning może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich warto wymienić takich graczy jak: Peter Regin, Morten Green, Jesper Jensen, Mads Bødker, którzy zdobywali wiele bramek i asyst dla swojej drużyny.

Historia osiągnięć drużyny

Blue Fox Herning odnosił wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej. Klub wielokrotnie zdobywał tytuł mistrza Danii oraz brał udział w prestiżowych turniejach, takich jak Mistrzostwa Świata Dywizji 1A, Mistrzostwa Świata Elity, Puchar Spenglera, Puchar Kontynentalny i wiele innych.

Rozgrywki, w których bierze udział Blue Fox Herning

Blue Fox Herning bierze udział w wielu prestiżowych rozgrywkach hokejowych. Są to między innymi:

Drużyna Blue Fox Herning regularnie rywalizuje z najlepszymi zespołami na świecie, dając kibicom niezapomniane emocje i widowiskowe spotkania.

Już zagłosowałeś!