Beroe Stara Zagora mecze

 • Pełna nazwa:
  Professional Football Club Beroe
 • Skrócona nazwa:
  Beroe Stara Zagora
 • Kraj:
  Bułgaria
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Założony:
  1916

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Beroe Stara Zagora

8-3 =

Klub Beroe Stara Zagora

Beroe Stara Zagora to bułgarski klub piłkarski, który został założony w roku 1916. Klub został założony przez grupę entuzjastów piłki nożnej z miasta Stara Zagora.

Stadion Beroe Stara Zagora

Drużyna Beroe Stara Zagora rozgrywa swoje mecze na stadionie Beroe, który znajduje się w Starej Zagorze. Stadion może pomieścić około 12 128 widzów i jest jednym z największych stadionów w Bułgarii.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Beroe Stara Zagora jest znany jako "Zielono-biali" ze względu na swoje tradycyjne barwy - zielony i biały. Klub powstał jako wynik połączenia dwóch lokalnych drużyn - Borislav i Beroe.

Najwięksi piłkarze w historii klubu

W historii Beroe Stara Zagora grali wielcy piłkarze, którzy przyczynili się do sukcesów drużyny. Wśród nich można wymienić takich zawodników jak Georgi Milanov, który później grał w CSKA Sofia i reprezentacji Bułgarii, oraz Martin Kamburov, który jest jednym z najlepszych strzelców w historii klubu.

Najlepsi napastnicy

Beroe Stara Zagora może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami. Wśród nich znajdują się tacy zawodnicy jak Martin Kamburov, który zdobył wiele bramek dla klubu, oraz Georgi Milanov, który również przyczynił się do wielu zwycięstw drużyny.

Historia osiągnięć drużyny

Beroe Stara Zagora odniosło wiele sukcesów w swojej historii. Klub zdobył kilka tytułów mistrza Bułgarii oraz Puchar Bułgarii. Drużyna brała również udział w wielu międzynarodowych turniejach, gdzie osiągała dobre wyniki.

Rozgrywki, w których bierze udział Beroe Stara Zagora

Beroe Stara Zagora bierze udział w różnych rozgrywkach piłkarskich. Drużyna regularnie rywalizuje w ligowych rozgrywkach, takich jak Ekstraklasa oraz I liga. Ponadto, klub uczestniczy również w międzynarodowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Już zagłosowałeś!