Atlanta Braves mecze

 • Pełna nazwa:
  Atlanta Braves
 • Kraj:
  USA
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Założony:
  1966
 • Stadion:
  Truist Park

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Atlanta Braves

5×1 =

Atlanta Braves

Atlanta Braves to profesjonalna drużyna baseballowa, która została założona w roku 1871. Klub został założony przez Iversa Adamsa oraz jego syna, Johna Adamsa. Od tamtej pory Atlanta Braves stało się jednym z najbardziej rozpoznawalnych klubów baseballowych w Stanach Zjednoczonych.

Drużyna Atlanta Braves swoje mecze rozgrywa na stadionie Truist Park, który znajduje się w Atlancie, stolicy stanu Georgia. Stadion ten został otwarty w roku 2017 i może pomieścić ponad 41 000 widzów. Truist Park jest nowoczesnym obiektem, który oferuje doskonałe warunki zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców.

Atlanta Braves jest znane również jako "The Bravos" lub "The Team of the 90s". Klub ten ma bogatą historię, która sięga lat 70. XX wieku. Wtedy to drużyna przeniosła się z Milwaukee do Atlanty i przyjęła nazwę Atlanta Braves. Od tamtej pory klub zdobył wiele sukcesów i stał się jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w historii baseballu.

W drużynie Atlanta Braves grali i nadal grają wielcy zawodnicy baseballowi. Do najbardziej znanych należą Hank Aaron, który jest uważany za jednego z najlepszych baseballistów wszech czasów, oraz Chipper Jones, który przez całą swoją karierę związany był z klubem Atlanta Braves.

Wśród najlepszych napastników w historii Atlanta Braves można wymienić takie postacie jak Eddie Mathews, Dale Murphy, czy też David Justice. Ci zawodnicy przyczynili się do wielu zwycięstw drużyny i zostali zapamiętani jako ikony klubu.

Atlanta Braves może pochwalić się imponującą historią osiągnięć. Drużyna zdobyła wiele tytułów mistrza swojej ligi, a także wygrała wiele prestiżowych turniejów. Wśród najważniejszych osiągnięć Atlanta Braves można wymienić wygrane World Series w latach 1914, 1957, 1995, 1996 oraz 1999.

Obecnie Atlanta Braves bierze udział w rozgrywkach Major League Baseball (MLB). MLB to najwyższa klasa rozgrywkowa w baseballu w Stanach Zjednoczonych. Drużyna Atlanta Braves rywalizuje w ramach MLB, a także bierze udział w innych ważnych rozgrywkach baseballowych, takich jak National League Championship Series (NLCS) czy World Series.

Więcej informacji na temat baseballu oraz drużyny Atlanta Braves można znaleźć na stronie Baseball oraz MLB.

Już zagłosowałeś!