ASPTT Mulhouse VB mecze

 • Pełna nazwa:
  ASPTT Mulhouse Volley-Ball
 • Skrócona nazwa:
  ASPTT Mulhouse
 • Kraj:
  Francja
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Stadion:
  Palais des Sports Mulhouse
 • Rozgrywki:

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - ASPTT Mulhouse VB

4+8 =

ASPTT Mulhouse VB

ASPTT Mulhouse VB to francuski klub siatkarski, który został założony w 1945 roku przez Association Sportive des Postes, Télégraphes et Téléphones (ASPTT). Klub ma swoją siedzibę w Mulhouse, we Francji.

Stadionem, na którym drużyna rozgrywa swoje mecze, jest Palais des Sports de Mulhouse. Arena ta może pomieścić około 4 000 widzów i jest jednym z najważniejszych miejsc dla siatkówki we Francji.

ASPTT Mulhouse VB jest znany również jako "Les Postières" (Pocztowcy). Klub powstał jako część organizacji ASPTT, która skupiała pracowników poczty, telegrafu i telefonu. Od samego początku klub skupiał się na rozwijaniu siatkówki we Francji i zdobywaniu sukcesów na arenie krajowej.

W historii klubu grali wielcy zawodnicy, którzy przyczynili się do jego rozwoju i osiągnięć. Wśród nich można wymienić takie postacie jak: Louisa Lippmann, Niemka, która była jednym z najlepszych atakujących w drużynie, oraz Katarzyna Zaroślińska, polska siatkarka, która również miała okazję reprezentować ASPTT Mulhouse VB.

ASPTT Mulhouse VB może pochwalić się wieloma osiągnięciami w swojej historii. Klub zdobył wiele tytułów mistrza Francji, a także brał udział w prestiżowych turniejach takich jak Liga Mistrzyń czy Puchar CEV. Drużyna regularnie uczestniczy również w krajowych rozgrywkach, takich jak Liga Narodów czy Puchar Francji.

ASPTT Mulhouse VB jest jednym z najbardziej utytułowanych klubów siatkarskich we Francji i ciągle dąży do osiągania kolejnych sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Więcej informacji na temat rozgrywek, w których bierze udział ASPTT Mulhouse VB, można znaleźć na stronie:

Już zagłosowałeś!