Aris Saloniki mecze

 • Pełna nazwa:
  Aris Thessaloniki
 • Kraj:
  Grecja
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  1914
 • Stadion:
  Kleanthis Vikelidis Stadium

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Aris Saloniki

9-2 =

Klub Aris Saloniki

Aris Saloniki to grecki klub piłkarski, założony w 1914 roku przez grupę młodych entuzjastów piłki nożnej. Klub jest jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów w Grecji.

Stadion

Aris Saloniki swoje domowe mecze rozgrywa na stadionie Kleanthisa Vikelidisa, który może pomieścić ponad 22 000 widzów. Stadion jest jednym z najważniejszych obiektów sportowych w Salonikach i często gości ważne spotkania piłkarskie.

Pseudonim i historia klubu

Aris Saloniki jest znany jako "The Queen of Thessaloniki" ze względu na swoją długą historię i silną pozycję w greckim futbolu. Klub powstał z inicjatywy grupy młodych ludzi, którzy chcieli stworzyć silną drużynę piłkarską w Salonikach. Od tamtej pory klub rozwijał się i zdobywał coraz większe uznanie w kraju.

Najwięksi piłkarze

W historii Aris Saloniki grali wielcy piłkarze, którzy zostawili swoje piętno na klubie. Wśród nich można wymienić takie legendy jak Nikos Anastopoulos, Giorgos Koudas, Nikos Lymberopoulos czy też Kostas Nestoridis. Ci zawodnicy przyczynili się do sukcesów klubu i zostali zapamiętani jako ikony Aris Saloniki.

Najlepsi napastnicy

Aris Saloniki miał wiele utalentowanych napastników w swojej historii. Jednym z najbardziej znanych jest Nikos Anastopoulos, który zdobył wiele bramek dla klubu i był kluczowym graczem w wielu zwycięskich sezonach. Innymi ważnymi napastnikami w historii klubu są Kostas Nestoridis i Giorgos Koudas.

Historia osiągnięć

Aris Saloniki ma bogatą historię osiągnięć. Klub zdobył wiele tytułów mistrza Grecji, w tym kilka razy wygrywając ligę. Aris Saloniki również brał udział w wielu prestiżowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów i Liga Europy. Klub ma na swoim koncie wiele znaczących zwycięstw i sukcesów.

Rozgrywki

Aris Saloniki bierze udział w różnych rozgrywkach piłkarskich, zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Klub regularnie rywalizuje w ligach krajowych, takich jak Ekstraklasa oraz Superpuchar Polski. Ponadto, Aris Saloniki brał udział w prestiżowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Już zagłosowałeś!