Aris Saloniki mecze

 • Pełna nazwa:
  Aris Thessaloniki
 • Kraj:
  Grecja
 • Drużyna narodowa:
  nie
 • Strona internetowa:
 • Założony:
  1914
 • Stadion:
  Kleanthis Vikelidis Stadium

Terminarz

Brak wydarzeń

Wyniki

Skomentuj - Aris Saloniki

8+1 =

Klub Aris Saloniki

Aris Saloniki to grecki klub piłkarski, założony w 1914 roku przez grupę młodych entuzjastów piłki nożnej. Klub jest jednym z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów w Grecji.

Stadion klubu

Aris Saloniki swoje domowe mecze rozgrywa na stadionie Kleanthisa Vikelidisa, który może pomieścić ponad 22 000 widzów. Stadion został otwarty w 1951 roku i od tego czasu jest główną areną klubu.

Pseudonim drużyny i historia klubu

Aris Saloniki jest znany jako "The Queen of Thessaloniki". Klub powstał z inicjatywy grupy młodych ludzi, którzy chcieli stworzyć silną drużynę piłkarską w Salonikach. Od samego początku klub cieszył się dużym poparciem lokalnej społeczności i szybko zdobył popularność.

Najwięksi piłkarze w historii klubu

W historii Aris Saloniki grali wielcy piłkarze, którzy przyczynili się do sukcesów klubu. Wśród nich warto wymienić takie postacie jak Nikos Anastopoulos, który jest uważany za jednego z najlepszych piłkarzy w historii greckiego futbolu. Innymi znanymi zawodnikami, którzy reprezentowali barwy Aris Saloniki, są Kostas Nestoridis, Michalis Kritikopoulos i Nikos Lymberopoulos.

Najlepsi napastnicy

Aris Saloniki może pochwalić się wieloma utalentowanymi napastnikami, którzy zdobywali wiele bramek dla klubu. Wśród nich warto wymienić takie postacie jak Nikos Anastopoulos, Michalis Kritikopoulos i Nikos Lymberopoulos.

Historia osiągnięć drużyny

Aris Saloniki ma bogatą historię osiągnięć. Klub zdobył wiele tytułów mistrza Grecji, w tym kilka razy sięgał po Puchar Grecji. Aris Saloniki brał również udział w europejskich rozgrywkach, takich jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Rozgrywki, w których bierze udział Aris Saloniki

Aris Saloniki bierze udział w różnych rozgrywkach piłkarskich. Klub regularnie rywalizuje w ligowych rozgrywkach, takich jak Ekstraklasa oraz Primeira Liga. Ponadto, Aris Saloniki uczestniczył w międzynarodowych turniejach, takich jak Liga Mistrzów i Liga Europy.

Wszystkie te rozgrywki są dla Aris Saloniki okazją do rywalizacji z najlepszymi drużynami zarówno w kraju, jak i za granicą.

Już zagłosowałeś!